Czekaj...

Szybkie logowanie

Logowanie standardowe

Tworzenie nowego konta

Wizyta u dermatologa
Wizyta u dermatologa
Utworzony przez cmon 11 sierpnia 2021 11:58

 witajcie! Chciałbym zapytać o zdanie kobiety, które podobnie do mnie nie mają poważnych problemów skórnych, ale w kwestii doboru odpowiedniej pielęgnacji skory skorzystały z pomocy dermatologa. Oczywiście, wystarczy posłuchać kilku koleżanek i każda poleci inny dobry krem, serum czy kwasy, ale nie o to przecież chodzi dziś idę na wizytę, na co powinnam zwrócić uwagę? Nigdy nie byłam, bo mam skore bezproblemową, ale jednak 30-tkę już skończyłam i chciałabym zadbać o nią bardziej profesjonalnie Czy każdy dermatolog ocenia i bada stan skory, określa jej rodzaj i pod tym kątem zleca pielęgnację? Czy to odbywa się nie u dermatologa, a po jakimś skierowaniu? Czy warto wykonać/poprosić o jakieś dodatkowe badania organizmu z krwi? Nie szukam problemu na siłę, ale bardzo zależy mi na kompleksowej pielęgnacji takimi kosmetykami, żeby były dla mnie dobre, a nie dlatego, że komuś się sprawdziły, bo przecież każda skóra jest inna... pozdrawiam Was ciepło!

1 odpowiedzi

Post napisany przez Juanka 11 sierpnia 2021 13:49

Dermatolog to lekarz i nie zajmuje się cerą bez problemów, a tym bardziej doborem kosmetyków. Trzeba udać się do kosmetologa. Szczególnie jeśli nie masz problemów ze swoja skóra. Mogę polecić ten gabinet w Krakowie:
https://instytut.bielenda.pl/

Regularnie chodzę tam na rózne zabiegi pielęgnacyjne na twarz ( mój ulubiony to mezoterapia). Powinni podpowiedzieć Ci rowniż w ramach pielęgnacji.


Polecamy

Targi Ślubne Wedding 6 MARZEC 2022 - PGE NARODOWY
30.00zł