Czekaj...

Szybkie logowanie

Logowanie standardowe

Tworzenie nowego konta

Opakowania na kosmetyki
Opakowania na kosmetyki
Utworzony przez cmon 2 sierpnia 2021 07:35

Szukam producenta opakowań na kosmetyki.

2 odpowiedzi

Post napisany przez talta 2 sierpnia 2021 09:03

Pytanie jakie ilości są Ci potrzebne Od tego zalezy głównie cena takich opakowań. Rzecz jasna im więcej zamawiasz tym cena jednostkowa jest niższa.
Od siebie polecam Fingerprint
maja tam druk na metalizie
mogą zaprojektować opakowanie kosmetyczne
jak równiez mają niezłe ceny
https://www.fingerprint.pl/opakowania-na-kosmetyki(...)

Na stronie jest kontakt

Post napisany przez Juanka 16 marca 2022 09:24

Mogę napisać z własnej perspektywy : dla mnie przy wyborze kosmetyków najważniejsze są składy i aktywne składniki. Lubię jak są dość proste składy, z dobrymi i skutecznymi składnikami, bez dodatkowych ulepszaczy, które niekoniecznie są dobre dla skóry typu np. zapachy. To czy jest z naturalnych składników ma dla mnie znaczenie drugorzędne, a czasem nawet odstraszające (np w przypadku kosmetyków kolorowych). Kiedyś próbowałam się bawić w tworzenie własnych olejów ale kiepsko to wyszło , a znając się trochę na składach można znaleźć dużo lepsze i skuteczniejsze formuły, które wcale nie są mega drogie. Staram się zwracać coraz większą uwagę czy marka jest odpowiedzialna społecznie, kiedyś używałam głownie kosmetyków dużych koncernów (Lancome, Estee Lauder itp) a dziś szukam mniejszych, bardziej wyspecjalizowanych marek. Kosmetyki kupuję praktycznie już tylko przez internet, czytam dokładnie informacje i opinie. często zmieniam i testuję różne firmy, nie jestem przywiązana do żadnej, ale mam takie oczywiście które bardziej mi podchodzą . Szczególnie lubię marki koreańskie, the ordinary. Najchętniej aktualnie kupuję na stronie cosibella bo jest tam dużo informacji i opinii i fajny wybór marek polskich i zagranicznych.
Jesli chodzi o same opakowania, polecam kontakt z nimi: http://www.emgraf.pl/doypack-z-nadrukiem.html Powinni doradzić w sprawie ekologicznych.

Polecamy

Targi Ślubne Wedding 6 MARZEC 2022 - PGE NARODOWY
30.00zł