Czekaj...

Szybkie logowanie

Logowanie standardowe

Tworzenie nowego konta

Zabiegi na twarz
Zabiegi na twarz
Utworzony przez talta 21 lipca 2021 07:25

Mam do Was takie pytanie , lecę na koniec wrzesnia na wakacje i mam lekki problem z cerą -przebarwienia po trądziku , wągry i rozszerzone pory.
Chciałabym iść do kosmetyczki na jakiś zabieg który zachodzi mi to abym na plaże mogła iść bez make up i jakoś wyglądać , kosmetyczka zaproponowała mi mezoterapia igłową lub kwasy DHA i BHA (oczywiście pod warunkiem stosowanie filtru 50 i unikania słońca - z czym nie będzie problemu w od rana do wieczora pracuje w pomieszczeniu zamkniętym ) i moje pyta brzmi czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tego typu zabiegami i problemami,lub czy macie jakiś pomysł na ten problem, sprawdzone zabiegi( i mniej wiecej ilość tych zabiegów aby byl efekt )lub pielęgnacje
Naprawdę proszę o pomoc 

1 odpowiedzi

Post napisany przez cmon 21 lipca 2021 09:10

Weź pod uwagę, że po serii zbiegów z kawasami będziesz musiała na wakacjach również używać mocnego filtra na twarz, żeby nie pojawiły sie przebarwienia:) po kwasach skóra jest wrażliwa i ciensza i trzeba na nią uważać
Zresztą polecam poczytanie sobie o poszczególnych zabiegach. Będziesz mogła sobie poczytać na jakie warto jest się zdecydować.
Sama chodzę na zabiegi, uwielbiam mezoterapię igłowa i rezultaty po zabiegu :) 


https://medycynaestetycznakrakow.pl/najpopularniej(...)

Polecamy

Targi Ślubne Wedding 6 MARZEC 2022 - PGE NARODOWY
30.00zł