Czekaj...

Szybkie logowanie

Logowanie standardowe

Tworzenie nowego konta

Kosmetyki na worki pod oczami - co sądzicie o Garisell
Kosmetyki na worki pod oczami - co sądzicie o Garisell
Utworzony przez 29 czerwca 2020 11:28

Dzień dooobry wszystkim. Wiadomo, że jest nadal sytuacja jest dość dziwna na świecie, ale cały czas mam nadzieję, ze mój ślub odbędzie się tak jak planowałam. Na razie jest jak jest, ale staram się przygotować co do mojego dnia. Problem polega u mnie na tym, że mam dość daleko do jakiegokolwiek kliniki, a jedyna opcja to dojechanie 70 km w jedną stronę a ceny są z kosmosu, a to jeszcze powtarzać trzeba. No nie ma zbytnio opcji..  zwłaszcza, że ludzi jest sporo, a wolę omijać zbiegowiska. Zaczęłam szukać na facebooku jakiś opinii o kosmetykach na worki pod oczami i widziałam kilka wzmianek o garisell, które podobno pomaga, ale nie dostałam informacji co tam jest w środku i ile trzeba czekać na efekty. Ślub mam pod koniec września, więc to nie jest jeszcze tragedia z czasem by coś pomogło tylko pytanie czy to faktycznie pomaga.

8 odpowiedzi

Post napisany przez Szamanka 22 lipca 2020 12:46

Troche znam sie na skladach i wydaje mi sie ze jest to wart sprobowania krem. Nie wiem czy nadal interesuje cie ten temat ale jezeli szukasz w calosci co jest w srodku tego kremu pod oczy to bedzie ponizej. Od siebie dodam ze olej ze słodkich migdałów, skwalan, niacynamid, wit. c, czy kofeina z samego poczatku skladu czyt. jest tego najwiecej w kosmetyku to powiem szczerze, ze to jest sporo dobra jezeli chodzi o dzialanie na worki pod oczami haha

Post napisany przez 12 sierpnia 2020 15:12

Interesuje jak najbardziej tylko właśnie Ty mi mozesz mówić o różnych rzeczach, które są w kosmetykach, ale ja nadal nie pojmuję na jakiej zasadzie to by miało działać. Oczywiście, że mogę poszukać sobie w internecie, ale w internecie może pisać o wszystkim, a żeby znaleźć jakieś wartościowe artykuły czy badania to jest takie no średnie. Możesz masz coś do polecenia? W ogóle to tak piszesz o składnikach i w ogóle to ty masz ten garisell?

Post napisany przez Szamanka 13 sierpnia 2020 13:28

też go mam tylko no cóż nie wiem dokładnie co mam ci napisać. składniki z inci masz tu: 
INCI: Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Squalane, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Methyl Glucose Sesquistearate, Butyrospermum Parkii Butter, Cetyl Alcohol, Theobroma Grandiflorum Seed Butter, Helianthus Annuus Seed Oil, Cucumis Sativus Seed Oil, Elaeis Guineensis Oil, Glyceryl Monostearate, Prunus Domestica Kernel Oil, Bisabolol, Lactobacillus/Acerola Cherry Ferment, Yeast Extract, Coffea Arabica Seed Oil, Arnica Montana Flower Extract, Bambusa Arundinacea Stem Extract, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Niacinamide, Caffeine, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Echinacea Angustifolia Meristem Cell Culture, Camellia Sinensis Leaf Extract, Ruscus Aculeatus Root Extract, Lactobacillus Ferment, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Xanthan Gum

co do badań do tych najbardziej fajnych składników tutaj to masz na przykład kofeinę i masz artykuł "FORMULATION AND STABILITY ASSESSMENT OF ARABICA AND CIVET COFFEE EXTRACTS
BASED COSMETIC PREPARATIONS", do tego jeszcze o niacinamide w "Adjunctive Skin Care of the
Brow and Periorbital Region". wystarczy sobie to wpisać w google scholar.

Post napisany przez filantropka 19 sierpnia 2020 10:59

moim okiem sprawdzacza składów to wygląda on bardzoooo dobrze więc go przytuliłam ok. 3 miesięcy temu ;p
- nie testowany na zwierzaczkach
- produkowany w polsce
- wysyłka na paczkomat
- naturalny
- BEZZAPACHOWY co jest dla mnie wybawieniem ;p

Post napisany przez 26 sierpnia 2020 13:22

A gdzie można go kupić dziewczyny??? Chciałabym na początku września już mieć to zamówione i zacząć z tym jakoś działać. Proszę, jak możecie to dajcie mi znać i przepraszam, że tak was magluję tutaj cały czas.

Post napisany przez janczusia 27 sierpnia 2020 11:14

Allegro albo strona producenta czyt garisell i polski dopisek. Stacjonarnie go nie dostaniesz bo sie pytałam. Lepiej w sumie tak na paczkomat albo kierem niż się tułac po sklepach, gdzie jeszcze ludzi od groma a maseczki mają.... tak jak mają, czyli jedni przestrzegają nakazu a inni nie.

Post napisany przez 31 sierpnia 2020 11:08

Juz to ogarnęłam :) Dziś dostałam powiadomienie, ze czeka na mnie w paczkomacie także podskoczę po pracy w drodze do domu i będę sprawdzała co i jak u mnie działa. Mam nadzieję, ze od po kilku dniach już będę coś widziała. W każdym razie zdam relacje jakie mam wrażenia. Mam nadzieję, ze będzie bdb i będe mogła się pochwalić, że podobnie jak u was zaczyna się coś dziać i będzie tylko lepiej haha. Tak czy inaczej dziekuję Wam wszystkim za te liczne odp i rady. Dziękuję dziękuję dziękuję i pozdrawiam was serdecznie! <3 

Post napisany przez 10 września 2020 15:23

AKTUALIZACJA:

PODOBA MI SIĘ!!!!! :D Jestem zaskoczona że faktycznie mimo że jest treściwy to dość szybko się wchłania. Ogolnie widze poprawę, ale nie jest to jeszcze wszystko co można z niego wycisnąć, więc będę nakładać garisell dalej i obserwować dalej co i jak.

Polecamy

Targi Ślubne Wedding 6 MARZEC 2022 - PGE NARODOWY
30.00zł