Czekaj...

Szybkie logowanie

Logowanie standardowe

Tworzenie nowego konta

Barek na weselu
Barek na weselu
Utworzony przez Mapra 29 listopada 2023 07:25

Hej,
Organizujemy wesele na okolo 100 osob. Nie bedziemy mieli barmana, ale chcielibysmy stworzyc barek z alkoholami. Ile i jakiego rodzaju Alkohole polecacie? Chodzi mi bardziej o orientacyjne ilosci wina, Whisky, rumu itd.
Dziekuje i pozdrawiam.

2 odpowiedzi

Post napisany przez Juanka 29 listopada 2023 11:55

U nas była whisky (jeden rodzaj), swojskie nalewki, wino, piwo (karmi i piwo 0)
Był to taki stary kredens i w półkach po kilka butelek każdego alkoholu a na blacie szkło, udekorowane, napis drink bar i każdy się częstował jeśli chodzi o ilość było 100 osób. Whisky 6 kartonów (część rodziny woli takiego drinka niż z wódką), piwa 200 szt (część rodziny została dłużej i większość tego piwa szło do ogniska), nalewki chyba 10 butelek, różne smaki. Wina nie pamiętam ile zeszło.. ogólnie sporo alkoholu zostało, kupowaliśmy w promocjach więc stwierdziliśmy że lepiej mieć więcej niż ma braknąć. Wódka była na stołach
Zerknij sobie też do tego sklepu z alkoholami https://amarone.pl/ MOżesz kupić spory wybór smacznych alkoholi na wesele. 

Post napisany przez dżastaa 15 grudnia 2023 21:59

I super... Mnie  tam pomysł się podoba i może nawet i ja z  niego  skorzystam. A  czy  kojarzycie   fotograf na wesele Warszawa https://www.gabrielgmurczyk.com/wedding ?  Tak pytam,  ponieważ   poszukuję właśnie kogoś profesjonalnego, kto wykona mi  zdjęcia  podczas tej okoliczności. Czy na nich mogę  polegać?

Polecamy

Targi Ślubne Wedding 6 MARZEC 2022 - PGE NARODOWY
30.00zł