Czekaj...

Szybkie logowanie

Logowanie standardowe

Tworzenie nowego konta

W jaki sposób szybko schudnąć?
W jaki sposób szybko schudnąć?
Utworzony przez cmon 24 października 2023 13:47

Hej dziewczyny mam problem
Jestem w klasie maturalnej i w styczniu studniówka. Problem w tym że nie czuję się dobrze w swoim ciele (mam 180 i ważę 80kg) mam sporo tłuszczu i fałdek. Czy jest szansa żeby do stycznia schudnąć aby wyglądać naprawdę szczupło i czy da się to osiągnąć w jakiś sposób nie koniecznie przez siłownię i ćwiczenia? Bardzo tego nie lubię moja kondycja jest na poziomie -100 i nie potrafię się zmusisc. Dodam ze były momenty że byłam tak zdesperowana że na poważnie rozważałam dietę wacikową lub tabletki z tasiemcem. 

3 odpowiedzi

Post napisany przez talta 25 października 2023 07:41

Deficyt kaloryczny (najlepiej dieta układana przed dietetyka, bądź pudełkowa jak tutaj https://rzeszow24.info/promowane/czy-catering-diet(...) , jeżeli nie masz takiej możliwości to Fitatu i układanie zbilansowanych posiłków). Co do ćwiczeń to nie są konieczne, chociaż dla ujędrnienia ciała dobrze coś znaleźć. Próbowałaś może zamiast w siłownię pójść w stronę tańca, basenu, jazdy konnej? Sport działa też na psychikę, takie zmęczenie fizyczne pozwala poczuć się lepiej w własnym ciele.
Bielizna wyszczuplająca dużo daje, oprócz tego możesz poczytać, jakie kroje pasują do twojej sylwetki, żeby podkreślić atuty.

Post napisany przez talta 25 października 2023 07:42

Deficyt kaloryczny (najlepiej dieta układana przed dietetyka, bądź pudełkowa jak tutaj

Post napisany przez Emka88 24 kwietnia 2024 13:28

Żeby schudnąć trzeba być obowiązkowo na deficycie kalorycznym, nie inaczej. Możesz się odżywiać nawet mega zdrowo, ale jeśli masz nadwyżkę kcal, to nie schudniesz. Warto też zaznajomić się z różnymi produktami jak np winogrona i jaką mają kaloryczność.  https://bytow24.pl/kalorycznosc-winogron/

Polecamy

Targi Ślubne Wedding 6 MARZEC 2022 - PGE NARODOWY
30.00zł