Czekaj...

Szybkie logowanie

Logowanie standardowe

Tworzenie nowego konta

Znowu przekładać?
Znowu przekładać?
Utworzony przez Edzia 17 maja 2020 17:07

Miałam brać ślub 25 kwietnia, przełożyłam na 3 lipiec ale niewiem czy nie odwołać.Nie chce znow przekładać a ślubu samego bez przyjecia nie chce brac.Co robić?

9 odpowiedzi

Post napisany przez Katarzyna 18 maja 2020 20:50

Ja bym spróbowała jeszcze wstrzymać się z decyzją o odwołaniu do początku czerwca, wydaje mi się, że wkoncu uruchomią i ta branże. Ja sama mam wesele w tym roku i już raz przekładałam, więc wiem z czym to się wiąże 

Post napisany przez Edzia 19 maja 2020 00:00

Tylko nawet jak bedzie można zrobic przyjecie weselne to moze byc ograniczona liczba osob.I co wtedy? Wesele na ponad 200 osob.Kogo skreślić a kogo zaprosic?

Post napisany przez krycha 19 maja 2020 15:50

ja mam w połowe lipca - i jak na razie niec nie przekłądam - a goście mi potwierdzili przybycie :-) Do lipca odpuszcza wesela - w Czechach juz można organizować - jestem dobrej myślij - pałac w którym organizuje też jest dobrej myslij.

Post napisany przez Edzia 19 maja 2020 16:11

Poczekam jeszcze ze 2/3tyg i zobacze mam nadzieje ze sie uda i odbedzie sie 3 lipca

Post napisany przez Edzia 19 maja 2020 16:18

Tylko jesli bedzie mozliwosc bede musiala na ostatnia chwile latwic tort ,no i prosic gosci 

Post napisany przez Justyna 20 maja 2020 12:19

My przełozyliśmy z 15.08.2020 na 19.06.2021. 
Doszliśmy do wniosku, że nawet jeśli będzie można organizować wesela, to tak naprawdę prawie nikt by nie przyszedł bo by się bał.
My, jako goście na wesele w tym roku bysmy nie poszli.
Nie chcieliśmy nikogo narażać ani stawiać w niezrecznej sytuacji. 
Warto skontaktować się z salą i dowiedzieć o wolnych terminach na później. U nas na początku kwietnia bylo tylko 6 terminów dostępnych na przyszły rok.

Post napisany przez Edzia 20 maja 2020 16:20

Tylko my juz raz przekładalismy.Mój narzeczony nie chce znow przekladac i mowi ze sam slub 3 lipca.Niewiem co robic? Bo ja nie chce samego ślubu

Post napisany przez aga 20 maja 2020 20:39

Wg mnie 3 lipca to już na pewno zrobisz - tylko pytanie na ile osób. I na jakich zasadach czy z maseczkami czy bez maseczek - czekaj jeszcze.

Post napisany przez Edzia 22 maja 2020 20:31

Jesli wesele do 50 osob bedzie mozliwe to czy zespol i kamerzysta sie wlicza czy nie?

Polecamy

Targi Ślubne Wedding 6 MARZEC 2022 - PGE NARODOWY
30.00zł