Czekaj...

Szybkie logowanie

Logowanie standardowe

Tworzenie nowego konta

Jakieś pomysły na prezent na walentynki
Jakieś pomysły na prezent na walentynki
Utworzony przez Mapra 9 lutego 2023 13:17

Cześć dziewczyny, od grudnia jestem w związku z facetem starszym ode mnie. Zbliżają się walentynki i nie wiem co mam zrobić. On jest po 30. Do tej pory nie miałam tak dojrzałego dla mnie faceta więc walentynki polegały na kupowaniu sobie pluszaków, kubków, śmiesznych majtek itp. A teraz nie wiem co mu kupić. Mój znajomy w jego wieku powiedział mi, że docelowo to ja jemu nic a on powinien jakąś kolacja kino bo to nie podstawówka. I w sumie z jednej strony się z nim zgadzam że to nie podstawówka już ale z drugiej głupio mi będzie jeśli ja coś dostanę a dla niego nie będę nic mieć. A trochę za wcześnie dla mnie na typowe umawianie się co do walentynek. Mscie jakieś pomysły? Na święta z racji że było to jeszcze świeższe kupiłam mu po prostu perfumy a on mi kolczyki złote.

1 odpowiedzi

Post napisany przez cmon 9 lutego 2023 13:45

Nie wiem, w jakiej branży rozkręca firmę - może jakiś drobiazg związany z branżą np. brelok do kluczy, męskie aktówki, skórzane etui na długopisy, kalendarz /planer dla przedsiębiorcy; może skórzany pasek do spodni; jeśli pali - elegancką papierośnicę albo zapalniczkę; jeśli nosi biżuterię - można w tym kierunku coś fajnego znaleźć.
Ciekawą opcją na prezent może być podarowanie również kubka termicznego:
https://drbacty.com/product-pol-67228-Kubek-termic(...)
Ciekawe wzory ma dr Bacty. 

Polecamy

Targi Ślubne Wedding 6 MARZEC 2022 - PGE NARODOWY
30.00zł