Czekaj...

Szybkie logowanie

Logowanie standardowe

Tworzenie nowego konta

Noclegi dla gości
Noclegi dla gości
Utworzony przez Mapra 24 stycznia 2023 10:25

Potrzebuje porady. 1. Jak rozwiazujecie kwestie noclegów? Goście płaca sami za siebie czy wy opłacacie. U mnie do nocowania będzie ok 60 osób. 2. Jak grzecznie ująć ze dzieci nie są zaproszone na wesele ? Jakas informacja w zaproszeniu ? Na weselu musiałoby być 12 dzieci od 9mcy do ok 7 lat

1 odpowiedzi

Post napisany przez cmon 24 stycznia 2023 11:11

Ad. 1. Z racji, iż przy sali weselnej znajdował się hotel zapewniający nocleg dla połowy gości z mojej strony (ślub i wesele były w mieście wówczas jeszcze mojej narzeczonej, a obecnie żony - ode mnie jakieś min. 2h jazdy) postanowiliśmy zorganizować dodatkowe noclegi. Nie chcieliśmy, żeby goście uciekali nam zbyt wcześniej ze względu na długą drogę powrotną. Z odpowiednim wyprzedzeniem przed ślubem wysłaliśmy z żoną do kilku hoteli zapytanie odnośnie oferty na większą ilość noclegów. Wybraliśmy hotel z najlepszą według nas ofertą. Opcję noclegu (z racji na poprawiny uwzględnialiśmy 1, 2, 3 noce pt - pn) przedstawiliśmy gościom informując ich o kosztach z tym związanych. Poprosiliśmy tylko, aby dali nam znać czy rezerwować i na ile noclegów im pokój. Kwestia płatności również była zależna: część gości przesłało nam za hotel i my go opłaciliśmy, a część gości zrobiła to osobiście w dniu przyjazdu. Oczywiście zapewniliśmy dla gości transport https://www.migdaltrans.pl/ Skorzystaliśmy z pomocy tej firmy, która oferuje przewozy w Krakowie.
Ad. 2. Z wyjątkiem mojego rodzeństwa na zaproszeniach pisaliśmy samych dorosłych. Były dwie czy trzy pary, które z racji, iż nie mieli z kim zostawić dziecka pytały czy mogą przyjść z nim. Nam to nie przeszkadzało. Osobiście uważam, że rodzice są dorośli, znają swoje dzieci i wiedzą czy na wesele idą się pobawić czy biegać za dzieckiem.

Polecamy

Targi Ślubne Wedding 6 MARZEC 2022 - PGE NARODOWY
30.00zł