Czekaj...

Szybkie logowanie

Logowanie standardowe

Tworzenie nowego konta

Prezenty na świeta dla rodziny
Prezenty na świeta dla rodziny
Utworzony przez cmon 24 listopada 2022 09:44

Szukam pomysłów na prezenty dla święta dla rodziny. Czy poradzicie się inspiracjami? Co warto jest dać w tym roku? 

1 odpowiedzi

Post napisany przez Mapra 24 listopada 2022 09:53

#prezentrodzice - bon dla dwójki do restauracji, kina, teatru, co roku dostają też kalendarz z wszystkimi wnukami na własne życzenie
#prezentmama - bon do kosmetyczki/fryzjerki, książki (moja zjada kryminalne), szal,
#prezenttata / #prezentmąż - bon do barbera, kosmetyki do brody jeżeli lubi i używa i o ile ją w ogóle ma dla mojego męża wszystkie elektronarzędzia świata, mój tata był bardzo zadowolony z bonu do Levisa i Big stara, bo jak twierdzi - tylko tam są spodnie jak kiedyś.
#prezentbabcia / #prezentdziadek - ile ja bym dała, żeby móc im też coś podarować. Dobra kawa i herbata, cieplusie skarpetki i szlafrok, babcia bardzo lubiła dostawać książki z życiorysami świętych, masażer do stóp, koc elektryczny, może jakąś porządną piżamkę/koszulę nocną.
A ja w tym roku, jako dla osoby lubiącej siedzieć w domu w ciepełku, mogłabym dostać jakąś zarąbistą czekoladę na gorąco z pięknym kubkiem i kocykiem. Ewentualnie aromatyczne herbatki jak tutaj https://studiokawy.pl/pl/c/Herbata/17

Polecamy

Targi Ślubne Wedding 6 MARZEC 2022 - PGE NARODOWY
30.00zł