Czekaj...

Szybkie logowanie

Logowanie standardowe

Tworzenie nowego konta

Łazienka remont
Łazienka remont
Utworzony przez Mapra 14 listopada 2022 11:36

Łazienka o zmoro ty moja... Jestem przed remontem łazienki. Projekt - burza mózgów zrobiony. Została mi jedna wolna ściana na której bym chciała jakiś jasny tynk ozdobny z brokatem. Co polecacie? Czy może jakąś tapetę? Chodzi mi konkretnie o tą ścianę z prawej strony i ta z oknem. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

1 odpowiedzi

Post napisany przez cmon 14 listopada 2022 13:20

Nie za bardzo podoba mi się ta koncepcja - masz 3 ściany i wejscie, to rozwiazanie zrzuceniem wszystkich odbiorników na jedną sciane to zmarnowanie powierzchni, Poza tym czemu ma słuzyc ta szafka wiszaca po prawej? widać tam lustro jakieś chyba, Czemu jej nie zagospodarować umywalką na szerszym blacie? Wanna pod okno, a w miejscu planowanej wanny prysznic typu walk-in. Moim zdaniem łązienka nie jest przemyślana i lepiej byłoby zastanowić się nad innym urządzeniem. Polecam wybrać się do salonu Leroy Merlin, zobacz czy masz blisko siebie.Jest tam możliwość zamówienia projektu łązienki. Projekt jest darmowy jeśli kupisz w sklepie wyposażenie do sklepu:
https://www.leroymerlin.pl/armatura-lazienkowa/bat(...)
Ostatnio mieli tam niezłe promocje na baterie łazienkowe, moim zdaniem warto jest z promocji skorzystać.
Projektowali mi tam łązienkę i osobisćie z projektu jestem bardzo zadowolona. 


Polecamy

Targi Ślubne Wedding 6 MARZEC 2022 - PGE NARODOWY
30.00zł