Czekaj...

Szybkie logowanie

Logowanie standardowe

Tworzenie nowego konta

Szkolenia z prawa pracy
Szkolenia z prawa pracy
Utworzony przez cmon 7 listopada 2022 13:57

Czy możęcie polecić dobre szkolenia z prawa pracy? 
Pracuje od 10 miesięcy w małym biurze rachunkowym za 2 miesiące kończy mi się umowa, i mam duży dylemat czy zostać nadal w małym biurze czy może szukać pracy w dużym biurze rachunkowym. Wydaje mi się, że w takiej korporacji praca wygląda inaczej. I tu chciałbym zapytać jak to wygląda w praktyce u was ?Czy praca w takim biurze polega na tym, że pracuje się w konkretnym dziale (np księguje się tylko kosztówkę),czy może macie swoje spółki, które robicie od a do z? Myślę też, że w takim biurze mogła bym się bardziej rozwinąć ( w obecnej pracy mamy tylko małych podatników) i zapewne wynagrodzenie też wyższe. Tylko nie wiem czy już czas czy powinnam zdobyć jeszcze doswiadczenie .

1 odpowiedzi

Post napisany przez Mapra 7 listopada 2022 14:41

Jeśli lubi Pani swoją pracę i chce się rozwijać to polecam biuro, które prowadzi klientów na księgach rachunkowych. To jest księgowość. Uciekać od książek podatkowych bo to nie rozwija.

Jeśli chodzi natomiast o szkolenia, to ja korzystałam ostatnio ze szkoleń w centrum szkoleń specjalistycznych:
https://szkolenia-css.pl/szkolenia-otwarte/prawo-p(...)
Na stronie jest rozpiska prowadzonych szkoleń z zakresu prawa pracy. Jestem zadowolona. Szkolenia prowadzone profesjonalnie. 


Polecamy

Targi Ślubne Wedding 6 MARZEC 2022 - PGE NARODOWY
30.00zł