Czekaj...

Szybkie logowanie

Logowanie standardowe

Tworzenie nowego konta

Lista najważniejszych rzeczy na weselu
Lista najważniejszych rzeczy na weselu
Utworzony przez cmon 4 listopada 2022 07:35

Hej  czy któraś z was robiła może listę najważniejszych rzeczy ? Nie chciałabym niczego przeoczyć , ani załatwiać na ostatania chwilę.

5 odpowiedzi

Post napisany przez cmon 4 listopada 2022 09:23

Generalnie najważniejsze to zarezerwować salę i kupić suknię, reszta pójdzie już łatwiej:) Zaplanować trzeba mniej więcej w tej kolejności: termin ślubu, listę gości - mniej więcej ilość osób, salę, menu i plan wesela (godziny, atrakcje), wódka, kościół/USC + dokumenty wymagane, świadkowie, suknia+dodatki (welon, coś we włosy, bielizna, buty, podwiązka, pończochy, biżuteria), garnitur+dodatki (mucha, buty, spinki, koszula), SPA (makijaż, fryzura, manicure, brwi, rzęsy, zabieg bankietowy itp), muzycy, fotograf, filmowanie?, zaproszenia projekt i druk, wręczanie zaproszeń, tort, pierwszy taniec, kurs tańca?, auto do ślubu, atrakcje (np. fotobudka, zimne ognie, fontanna czekoladowa, pokaz tańca z ogniem, fajerwerki, barman, itp), dekoracje kwiatowe, ścianka?, potwierdzenia gości, podziękowania dla rodziców i świadków, prezenciki dla gości, pudełka z ciastem, wieczór panieński, sesja przed lub poślubna, podróż poślubna, jeśli kościół to jeszcze kurs małżeński i spowiedź, oprawa muzyczna do kościoła?
https://asiaya.pl/jak-dobrac-wodke-na-wesele-i-gdz(...)
Na stronie jest też kilka podpowiedzi jak dobrać wódkę weselną. 


Post napisany przez dżastaa 15 sierpnia 2023 17:00

Nie ma co się dziwić, że tyle jest do zaplanowania i w ogóle... W końcu jest to wyjątkowy i niepowtarzalny dzień. Ja to przykładowo teraz znalazłam  wpis / pomysł na   ślub w plenerze mazowieckie, zobaczcie tutaj -  https://www.hotelborowina.pl/slub-w-plenerze-warsz(...) . Trochę inspiracji każdemu się przyda.

Post napisany przez Mikolaj12C 17 sierpnia 2023 06:55

Hej! Tak, oczywiście. Warto stworzyć listę najważniejszych rzeczy, aby niczego nie przeoczyć i uniknąć załatwiania spraw na ostatnią chwilę. To dobry sposób, aby być zorganizowanym i mieć wszystko pod kontrolą.

Post napisany przez NATKAA 14 września 2023 17:36

Powiem Wam szczerze, że jest tego tak wiele, że ja za bardzo nie wiem, co zrobić, ani jak podejść do tematu sama. Dlatego wiem, że ten https://weddingwishes.love/ organizator ślubów będzie mi potrzebny. Będzie prościej i łatwiej. Oczywiście, koszty będą, ale kto lepiej to zaplanuje? A wiecie, samym stresem będzie wystąpienie przed rodziną. Nie chcę sobie resztą spraw zaprzątać głowy. 

Post napisany przez Arleta_41 19 października 2023 05:38

Pierwszy taniec również jest istotny. Dla osób z Kalisza i okolic polecam szkołę tańca Studio Kreacji Ruchu na ulicy Fabrycznej. Profesjonalizm no i super instruktorzy: https://studiokreacjiruchu.com/pierwszy-taniec-kal(...)

Polecamy

Targi Ślubne Wedding 6 MARZEC 2022 - PGE NARODOWY
30.00zł