Czekaj...

Szybkie logowanie

Logowanie standardowe

Tworzenie nowego konta

Ubranie dla małego dziecka na wesele
Ubranie dla małego dziecka na wesele
Utworzony przez cmon 12 kwietnia 2022 12:42

Cześć dziewczyny! Post ślubno dzieciowy.
W czerwcu mam ślub, więc ciepło napewno będzie.
Moje pytanie dotyczy ubioru dziecka. Co Wy byście ubrały swoim synom? Koszule i kamizelkę czy samą koszule?
Tak samo mam problem z butami.
My z narzeczonym chcemy żeby synek miał wygodne sportowe buty(syn dużo biega) ale dziadek upiera się na lakierki 
I jakie buty byście wybrały? Macie jakieś godne polecenia buty dla bardzo ruchliwego dziecka?Cześć dziewczyny! Post ślubno dzieciowy.
W czerwcu mam ślub, więc ciepło napewno będzie.
Moje pytanie dotyczy ubioru dziecka. Co Wy byście ubrały swoim synom? Koszule i kamizelkę czy samą koszule?
Tak samo mam problem z butami. 
My z narzeczonym chcemy żeby synek miał wygodne sportowe buty(syn dużo biega) ale dziadek upiera się na lakierki 
I jakie buty byście wybrały? Macie jakieś godne polecenia buty dla bardzo ruchliwego dziecka?

3 odpowiedzi

Post napisany przez Juanka 12 kwietnia 2022 14:48

Kochana eleganckich butów wygodnych dla dziecka jest naprawdę dużo - niemniej jednak od dwóch sezonów mamy Mode na jakościowe adidasy do garnituru - zapewne dziadek o tym nie wie. Co do ubrania to dla mnie oczywistym jest że kupujesz dziecku koszulę i najlepiej marynarkę sweterek bluzę co tam stylistycznie pasuje - przecież wiadomo że jak będzie cieplej to nie ubierzesz ale oczywistym jest że musisz coś mieć. 2 lata temu był taki dzień 1 czerwca gdzie było 12 stopni pamiętam.. No to raczej cienko na samą koszulę;)

Ogólnie to polecam zajrzeć sobie na stronę sklepu: https://e-butydladzieci.pl/i4-Profilaktyczne.html Jest to dobry sklep z butami dla najmłodszych i na pewno dobierzesz w nim odpowiednie obuwie dla dizecka.

Post napisany przez talta 26 czerwca 2023 10:16

Moim zdaniem warto jest wybrać dwie pary butów dla dziecka"

jedne eleganckie - mogą być to lakierki
 Jednak drugie wygodne, tak aby dziecko mogło zmienić buty w trakcie na coś w czym będzie mu wygodnie, szczególnie, ze małe dzieci bardzo dużo się poruszaja.

Zerknij sobie chociażby na buciki od firmy Emel - są wygodne, jednocześnie firma ma wiele elegankcich modeli dla maluchow
https://ebuciki.com/marki/f_emel/

Post napisany przez Violetta 16 lipca 2023 19:38

Jestem tego samego zdania co koleżanki. Wyjście z dzieckiem jak tego typu wydarzenie to jednak test na naszą odpowiedzialność jako rodzica. Przede wszystkim musimy zapewnić dziecku komfort bo przecież spędzi tam te dobre kilka godzin. Oczywiście wybranie wygodnych butów to podstawa, natomiast możemy przecież w sezonie letnim postawić też na sandałki. Będą o wiele bardziej przewiewne przez co zwiększy to komfort. Nic nie stoi na przeszkodzie by wybrać też koszulkę dziecięca. Można je znaleźć w kolekcjach takich marek jak Fruit of the Loom - https://fruties.pl/odziez-dziecieca/koszulki gdzie wysoką jakość otrzymamy w atrakcyjnej cenie. To zakup uniwersalny więc przyda się na wiele innych okazji.

Polecamy

Targi Ślubne Wedding 6 MARZEC 2022 - PGE NARODOWY
30.00zł