Czekaj...

Szybkie logowanie

Logowanie standardowe

Tworzenie nowego konta

Co macie już załatwione
Co macie już załatwione
Utworzony przez Juanka 14 października 2021 09:51

Hej  Wesele mamy w lipcu 2022, pytanie do par które też mają taki termin. Co macie już załatwione? My na razie mamy sale, fotografa, zespół, ustaloną godzinę w kościele i kupiliśmy już wódkę, nie wiem czy nie za wcześnie ale każdy straszy ze ceny pójdą bardzo w górę a wódka podobno się nie psuje  Nie wiem o czy mamy już zacząć myśleć, macie jakieś rady? 🥰

5 odpowiedzi

Post napisany przez cmon 14 października 2021 10:08

Juz teraz załatwiajcie wybierzcie sobie osobę która będzie robić zaproszenia i inne tego typu rzeczy (pudełka na koperty, podziękowania, winetki, menu czy co tam sobie wymyślicie) i zacznijcie już tworzyć wzory to się schodzi. Ja też już wcześniej znalazlam kwiaciarnie. Aaa i moja rada od razu ze wszystkimi umowy aby zabezpieczać się w dwie strony, raz że masz większą pewność ze załatwione dwa ze nie zmieni cen (chyba ze w umówi nie będzie zapisu o cenach) ale ja bym wzięła nawet jeśli chodzi o znajomych. Ja miałam sytuacje właśnie ze znajoma wizażystka, dzien przed weselem zadzwoniła ze coś tam i ze podnosi stawkę od głowy a miala malować 7 szt. Wiec moja rada zabezpieczajcie si ze wszystkimi bez wyjątku umowami
Jeśli chodzi o zakup wódki, polecam tę hurtownię w Krakowie: http://www.alkoparty.pl/ Maja w ofercie alkohole w bardzo korzystnych cenach. Tak wiec się nie zawiedziecie.

Post napisany przez moniak 24 października 2021 21:30

Wyglada na to że macie już najważniejsze sprawy ogarnięte. Może kamerzysta ewentualnie jeśli planujecie to warto zarezerwować zawczasu :-) Wiele popularnych usługodawców i firm ma terminy porezerwoiwane daleko do przodu. Ten fotograf ślubny Rzeszów jest bardzo popularny i trzeba rezerwować termin z wyprzedzeniem. Wiadomo sa takze inni z terminami, to zależy.  Na pozostałe sprawy macie mnóstwo czasu :-)

Post napisany przez koszeckam 14 kwietnia 2022 08:24

Fajnie że macie już chyba najważniejsze rzeczy. Teraz zostaje Wam chyba już obkupienie siebie nawzajem, mam na myśli obrączki, suknia, garnitur itp :) Pamiętajcie też o aucie!
Jeśli chodzi o alkohol to kupiliście tylko wódkę czy coś jeszcze? W ofertach hurtowni alkoholi np. https://hurtowniawodki.pl jest sporo różnych rodzajów i zastanawiamy się czy wystarczy dobrać tylko wino i whiskey po kilka sztuk czy może coś jeszcze?

Post napisany przez Asia Oczko 2 lutego 2024 14:53

Ja swoje wesele organizowałam z Planerem Ślubnym https://luna-sklep.com/ . Jakbym miała się cofnąć w czasie napewno ponownie bym po niego sięgnęła. Polecam!

Post napisany przez dżastaa 19 lutego 2024 22:13

Powiem wam, że ja  prawie  miałabym  wszystko  załatwione, jeszcze   fotografa  szukam.  Chociaż   w  sumie  też mam  coś  na oku, a  dokładnie chodzi mi o  usługi  https://super-weddings.com/pl/ .  Czy ktoś z was  może  korzystał  z  ich usług?  Co możecie napisać mi więcej na ich temat?

Polecamy

Targi Ślubne Wedding 6 MARZEC 2022 - PGE NARODOWY
30.00zł