Czekaj...

Szybkie logowanie

Logowanie standardowe

Tworzenie nowego konta

Organizacja ślubu
Organizacja ślubu
Utworzony przez cmon 15 lipca 2021 09:38

jestem świeżo po zaręczynach (brawo ja ), chcemy z narzeczonym zorganizować ślub w tym roku, myślimy o maju.I teraz pojawia się pytanie od czego zacząć? Jakieś złote rady? O czym pamiętać? Gdzie się najpierw udać? Narazie jesteśmy na etapie układania listy gości  proszę o wypowiedz bardziej doświadczone koleżanki! 

5 odpowiedzi

Post napisany przez Juanka 15 lipca 2021 11:33

Czasu jest jeszcze sporo Tak wiec na pewno zdążysz ze wszystkim Ale polecam zastanowić sie nad
salą
miejscem ślubu (urząd czy kościoł)
jak rownież przygotować liste gości. Dzieki temu będziecie wiedzieli na ile osób zrobić wesele oraz jak duża salę wynajać :) 

Dobrze jest rownież poszukać odpowiednich obrączek.Szczególnie,z e złoto drożeje z miesiąca na miesiąc.Lepsze beda mniejsze salony jubilerskie niż duże sieci. 
https://atrakcjepogodzinach.pl/tanie-obraczki-slub(...)

Post napisany przez moniak 20 sierpnia 2021 13:16

Maj w tym roku? Czyli już zrobiliście? Jak poszło? Czy macie na myśli przyszły rok? Co do porad to może sprecyzujcie trochę bo tego może byc cała masa, poza ramy posta na forum :-) Jedno jest pewne, warto zasięgnść porady jakiegoś wedding plannera. W Krakowie np mamy panią Katarzynę Michalską, która organizuje piękne śluby https://www.eventsplanner.pl/ ale w Waszym mieście też kogoś znajdziecie (bie wiem skąd jesteście).

Post napisany przez palonka 27 marca 2023 23:47

Pamiętajcie o atrakcjach dla gości, to ma być niezapomniany wieczór także dla nich. Ja jestem fanką fotobudek, tego dnia każdy idzie wystrojony przecież i super jak można to w ciekawy sposób uwiecznić. Bez względu na to czy szukacie fotobudki klasycznej, fotolustra czy fotobudki 360 to możecie się skontaktować z firmą https://hulaj-dusza.com/ . Dopasują Wam taką atrakcje na wesele na jakiej Wam zależy. 

Post napisany przez dżastaa 19 lutego 2024 22:50

I jak  tam  przygotowania  do  tego  ważnego  dnia?   Czy wszystko macie już  załatwione?    Ja jeszcze chcę  załatwić   sobie  fotografa,  ale  mam  kogoś  odpowiedniego już na  oku, chodzi  o firmę  https://kajabalejko.com .  Ich zdjęcia  robią wrażenie pod każdym aspektem.

Post napisany przez NATKAA 14 marca 2024 21:58

Myślę od czasu do czasu o ślubie z moim pięknym narzeczonym, ale tak bardzo chcę, by były to wyjątkowe chwile, że nie mogę się na nic zdecydować. Wiem jedynie, że Dawid Mazur będzie je uwieczniać. Zastanawiacie się dlaczego? Zobaczcie sami tu https://dawidmazur.pl/ , jakie piękne zdjęcia powstają, kiedy chwyta w dłoń aparat.

Polecamy

Targi Ślubne Wedding 6 MARZEC 2022 - PGE NARODOWY
30.00zł