Czekaj...

Szybkie logowanie

Logowanie standardowe

Tworzenie nowego konta

Jakie wygodne rozwiązania w kuchni
Jakie wygodne rozwiązania w kuchni
Utworzony przez cmon 4 maja 2021 12:53

Jestem w trakcie dobierania dla siebie mebli kuchennych i ciekawi mnie jakie wygodne rozwiązania w kuchni polecicie? Co się Wam sprawdzilo? 

2 odpowiedzi

Post napisany przez Juanka 10 maja 2021 13:58

Szuflady wewnętrzne. Duża szuflada na sztućce i przybory kuchenne i szuflady na gary ;) . Mam też dużą narożną zwykłą szafkę, która mieści baaaardzo dużo pierdół mało używanych - takie miejsce w kuchni również sie przydaje. Wiem wiem, ze jest moziwość zamontowania nerki i innych rozwiązań, ale są drogie a sama nie chciałam przepłacać (fundusze miałam ograniczone).. A i jeszcze piekarnik w słupku oraz szuflada pod zalewem z koszami otwierana kolanem. Meble kupowałam w sklepie Leroy Merlin https://www.leroymerlin.pl/kuchnie/meble-kuchenne/(...) , zaprojektowane przez projektanta w sklepie :) Nie rożnią się praktycznie niczym od tych zamawianych u stolarza, poza cena. Która była prawie 2 razy niższa za to samo (porównywałam cenniki zanim się zdecydowałam). 

Post napisany przez moniak 16 maja 2021 10:58

W Ikea na pewno znajdziesz dużo inspircji też, sporo ciekawych rozwiązań mają szczególnie do mniejszych kuchni.

Polecamy

Targi Ślubne Wedding 6 MARZEC 2022 - PGE NARODOWY
30.00zł