Czekaj...

Szybkie logowanie

Logowanie standardowe

Tworzenie nowego konta

Prezent dla chłopaka na święta
Prezent dla chłopaka na święta
Utworzony przez talta 8 grudnia 2020 06:55

Jak załatwić sprawę prezentu na święta? Budżet do stu złotych, od chłopaka, z którym jestem pół roku, więc niedługo. On za moją prośbą powiedział co chce, więc kupiłam i czekam, by wręczyć. Ale sama nie potrzebuję dosłownie niczego na chwilę obecną. Zupełnie niczego. Gdybyśmy byli razem dłużej zapewne poprosiłabym o np srebrną biżuterię. Przez krótki staż związku odpada, plus boje się, że przekroczyłby to wyznaczone sto złotych, a tego nie chcę. Jakieś rady? Co wy byście zrobiły/ zrobili? Typowe „nic nie chcę” się nie sprawdza, bo on się czuje zobowiązany, by jednak mi coś podarować.

3 odpowiedzi

Post napisany przez Juanka 8 grudnia 2020 08:10

Ja zawsze staram sie dopasować do tego co bliscy lubią, o czym mówią, czego im brakuje ( oczywiście w ramach rozsądku)
Sama ciesze się się z praktycznych, kozackich prezentów i takowe też lubię dawać. Fajnie jest jak ktoś na co dzień korzysta potem z giftów.
Nie wiem czy czytasz ksiązki, ale jeśli tak to polecam zastanowić się nad abonamentem na audiobooki albo ebooki. OBecnie opcję takiego abonamentu ma ibuk
https://www.ibuk.pl/fiszka/206893/kolejne-365-dni.(...)
Moga być to rownież pojedyncze ksiązki. 

Post napisany przez ashley 8 grudnia 2020 14:29

Zawssze mozesz go poprosic symbolicznie o np. jakies dobre i eleganckie wino (jezeli pijesz), jakaś drozsża kawę albo po prostu slodycze czy cos.

Post napisany przez zdr 14 grudnia 2020 14:37

A może coś w stylu kuponów które ty byś realizowała, jakiś masaż pleców, ja wybieram obiad, wychodzimy na rower jak ci się średnio chcę, czy coś w tym stylu, można ze starego zeszytu wziąć na to kartki żeby było minimalistycznie i umieścić tam rzeczy które robicie czy razem czy dla siebie wizualizacja wg uznania.
Jeśli jednak chcesz coś materialnego to moze jakieś wygodne ubrania?
spodnie dresowe
bluza z kapturem
ewentualnie jeansy/
Nie bedzie musiał marnować czasu na chodzenie po sklepach samodzielnie.  Dobre ceny mają tutaj https://ombre.pl/

Polecamy

Targi Ślubne Wedding 6 MARZEC 2022 - PGE NARODOWY
30.00zł