Czekaj...

Szybkie logowanie

Logowanie standardowe

Tworzenie nowego konta

Zaprojektowanie strony www
Zaprojektowanie strony www
Utworzony przez Mapra 27 lutego 2024 08:56

Jestem kompletnie zielona jeśli chodzi o strony www. Szwagier stwierdził że większość tego co mu pokazałam to gotowe strony z WordPressa. Mówił też że teraz większość to WordPress, On mi za darmo zrobi itd. Z 2 strony stwierdził że na razie nie ma potrzeby żebym miała inną, drogą stronę. I tu pojawia się moje pytanie...
CZYM RÓŻNI SIĘ STRONA NA WORDPRESS OD TYCH PROJEKTOWANYCH OD 0? Domyślam się że tym że ta od 0 jest tylko moja i nie zniknie a ta z WORDPRESS może w każdej chwili. No i ta moja ma indywidualny szablon. Inny niż gotowe strony.
Czy to jedyne różnice? Co jeszcze decyduje o tym że ceny mają aż tak duże widełki? To jest średnio 1500zł do 6000zł i już zgłupiałam o co w tych chodzi....

1 odpowiedzi

Post napisany przez Juanka 27 lutego 2024 10:33

Moim zdaniem lepiej zdecydować się na solidną firmę, która tworzy strony www, jak: https://blackdale.eu/tworzenie-stron-internetowych Jeśli mimo to zdecydujesz się na szwagra, sprawdź najpierw:
- jakie strony www już zrobił,
- czy wie cokolwiek o user experience, ścieżce klienta, podstawach SEO, czy doradzi Ci w podstawach copywritingu na stronę (jeśli również go nie zlecasz)
- czy umie korzystać z buildera, by zrobić coś, czego naprawdę chcesz, czy raczej opędzi Cię jakimś darmowym szablonem
Oceń też czy zwyczajnie jest cierpliwym, komunikacyjnym człowiekiem, który życzliwie nauczy Cię korzystania z Twojej strony, dbania o nią, czy raczej będzie się od Ciebie opędzał.

Polecamy

Targi Ślubne Wedding 6 MARZEC 2022 - PGE NARODOWY
30.00zł