Czekaj...

Szybkie logowanie

Logowanie standardowe

Tworzenie nowego konta

Szukam dla siebie roweru Czy warto jest kupować elektryczny?
Szukam dla siebie roweru Czy warto jest kupować elektryczny?
Utworzony przez cmon 22 stycznia 2024 12:29

Będzie użytkowany:
* codziennie do pracy - odległość 1,5 km ale nie ma żadnych ścieżek rowerowych, wąska droga krajowa po której jeździ dużo ciężarówek więc trasę będę pokonywać chodnikiem
* kilka razy w miesiącu na wycieczki poza miasto, mało ścieżek rowerowych więc też będą to trasy z różnym nachyleniem terenu i niekoniecznie będzie to równa nawierzchnia 
Co sądzicie o elektrycznych? Czy warto? 

1 odpowiedzi

Post napisany przez Mapra 22 stycznia 2024 15:08

Wygodny ;) rower jak buty, lepiej mierzyć przed zakupem - różne kształty i rozmiary ram, wysokości kierownicy. Ja się namierzyłam dużo modeli, a koniec końców składam rumaka od zera, bo w każdym było coś nie tak ;)
Weź wygodny nawet jak będzie miał firmowo uwierajace siodełko czy nie takie opony. To łatwe rzeczy do wymiany, a z geometrią ramy już nic nie zrobisz.
Lepiej z większym zakresem przerzutek skoro też na miękkie nawierzchnie. Z typów - cross albo trekkingowy - ten drugi będzie miał bardziej wyprostowaną pozycję, dla mnie dużo mniej wygodną, ale oceń sama.
Jeśli szukałabyś wygodnego elektrycznego damskiego modelu, polecam zerknąć sobie tutaj https://www.fischer-ebike.pl/produkty/e-bike/e-bik(...) Na miejscu powinni dobrać coś ciekawego. Mają elektryczne rowery dobrej klasy. 

Polecamy

Targi Ślubne Wedding 6 MARZEC 2022 - PGE NARODOWY
30.00zł