Czekaj...

Szybkie logowanie

Logowanie standardowe

Tworzenie nowego konta

Pomoc w wyborze prezentu dla przyjaciółki
Pomoc w wyborze prezentu dla przyjaciółki
Utworzony przez Mapra 4 stycznia 2024 11:37

Mam do Was pytanie - potrzebuję inspiracji na prezent urodzinowy dla mojej przyjaciółki. Jest to człowiek, któremu ciężko jest kupić prezent ponieważ ma ona specyficzny gust (więc biżuteria, perfumy, ubrania odpadają). Z jej zainteresowań mogę wymienić jogę jednak jest ona już na dosyć zaawansowanym etapie, dlatego też boję się kupić matę czy inny ‘jogowy gadżet’ żeby nie kupić tzw. ‘bubla’. Od niedawna zaczęła biegać więc pomyślałam może o czymś z tym związanym. I tutaj pytanie do Was - czy wiecie co może uszczęśliwić początkującego biegacza?
Aha! Po nowym roku moja przyjaciółka przeprowadza się na jakiś czas do Szkocji. Przeszło mi przez myśl, żeby kupić jej coś co może się jej tam przydać - może macie jakieś pomysły?

1 odpowiedzi

Post napisany przez Juanka 4 stycznia 2024 12:37

Jeśli chodzi o bieganie, to myślę, że jakieś fajne odblaski na kostki, albo komin, czy rękawiczki będą super. Jako biegaczka nie polecam bawić się w kupowanie innej odzieży, bo bardzo trudno dobrać coś, co będzie pasować. Ewentualnie możesz kupić jakiś bidon na wodę (w decathlonie są fajne miękkie bidony (flaski) o róznej pojemności).

Jeśli wolałabyś coś pamiątkowego, polecam zajrzeć sobie na stronkę z ceramiką z Bolesławca: https://andyceramika.pl/ Piękna ręcznie malowana ceramika. 

Polecamy

Targi Ślubne Wedding 6 MARZEC 2022 - PGE NARODOWY
30.00zł