Czekaj...

Szybkie logowanie

Logowanie standardowe

Tworzenie nowego konta

Ślub 6 czerwca
Ślub 6 czerwca
Utworzony przez ejcar 19 maja 2020 16:18

Cześć, kuzynka organizuje 6.06 ślub i wesele w odległości 200 km od mojego miejsca zamieszkania, bardzo jej zależało, żebym się pojawił, ale przez tę całą pandemię mam wątpliwości. Jestem zdany na transport publiczny. W dodatku moja dziewczyna ma cukrzycę i ryzyko powikłań przy ewentualnym zarażeniu się koronawirusem jest dosyć duże. Jakie są Wasze odczucia? Jechać? Nie jechać?

4 odpowiedzi

Post napisany przez Kasia 19 maja 2020 17:07

A będzie możliwość zorganizowania ślubu i wesela tego dnia? Bo ja swój ślub i wesele z 06.06.2020 przełożyłam na wrzesień. 

Post napisany przez ejcar 19 maja 2020 17:13

Młodzi organizują, może wychodzą z założenia, że do 6.06 zostaną zniesione te wszystkie ograniczenia i będą czekać do ostatniej chwili.

Post napisany przez kaska 19 maja 2020 17:21

Jechać i się dobrze bawić :-) Na chwile zapomnieć o tej całej pandemii. Musicie przestrzegać bezpieczeństwa i higieny - sala czy restauracja na pewno będzie tak przygotowana jak sanepid każe. A śluby i wesela w czasie pandemii przejdą do historii będziemy jeszcze dzieciom opowiadać. Jechać, dobrze się bawić i dbać o siebie.  

Post napisany przez Szamanka 23 czerwca 2020 10:32

Wiadomo jak się to zakończyło? Wydaje mi się, że chyba jest możliwość by przenieść datę.

Polecamy

Targi Ślubne Wedding 6 MARZEC 2022 - PGE NARODOWY
30.00zł