Czekaj...

Szybkie logowanie

Logowanie standardowe

Tworzenie nowego konta

Kosmetyki w kostce
Kosmetyki w kostce
Utworzony przez cmon 28 września 2023 10:17

Hej! Polecajki Kosmetykow w kostce poszukiwane! Głównie zależy mi na odżywkach do włosów, balsamach do ciala, opakowane najlepiej kartonowe, ale to nie jest konieczne. 

1 odpowiedzi

Post napisany przez Mapra 28 września 2023 10:31

Odżywki w kostce są głównie emolientowe, a włosy potrzebują też protein i humektantów. Nie znalazłam odpowiednich. Ale z emolientów w kostce to odżywka rokitnikowa z Doliny Czeremchy. Podobnie jak ich szampony, dla mnie o niebo lepsze od Szpaków. Z balsamem podobnie, natłuszczają ale nie nawilżają. Jeśli o to chodzi, to Mydlarnia u Franciszka od lat ma super, jeszcze zanim rzeczy w kostce zrobiły się modne. Bardzo lubiłam też olejki do twarzy w kostce od Lush (takie owalne) i ich kostkę do mycia twarzy, w nazwie miała Pharmacy. Olejek pod prysznic w kostce i balsamy do ciała w kostce też fajne, ale tylko ze względu na zapach, nic z tego nie nawilżało, tylko natłuszczało. Od nawilżania jest woda którą ciężko zamknąć w kostce ;)  Od siebie polecam zerknąć sobie na stronę - znajdziesz tutaj sporo kuponów rabatowych na kosmetyki, warto jest sobie na pewno zajrzec :)  https://kodyrabatowe.naszemiasto.pl/sklepy/kategor(...)

Polecamy

Targi Ślubne Wedding 6 MARZEC 2022 - PGE NARODOWY
30.00zł