Czekaj...

Szybkie logowanie

Logowanie standardowe

Tworzenie nowego konta

Szafa kapsułowa
Szafa kapsułowa
Utworzony przez cmon 15 września 2023 09:40

 Jak skupić się na tym, co mam w szafie zamiast nad tym, co jeszcze chciałabym do niej dodać? Obiektywnie nie mam dużo i na bieżąco staram się pozbywać tego, czego nie noszę. Natomiast ciągle czuję potrzebę kupowania nowych ubrań, bo przecież mam za mało i nie takie jakbym chciała, przez co nadal zdarzają mi się zakupy, których potem żałuję. Poza tym mam na przemian raz fazę na chęć zmian w szafie, tworzenia szafy kapsułowej, szukania swojego stylu i kupowania, a raz totalnie o tym nie myślę i zakładam pierwsze lepsze rzeczy z szafy i czuję się w tym ok. Aktualnie od 10 września robie sobie miesiąc bez zakupów i mimo że wcześniej też jakoś przez miesiąc żadnych ubrań nie kupiłam i nawet bardzo o tym nie myślałam, to teraz myślę tylko o tym, co sobie kupię, kiedy to "wyzwanie" skończę, a nie o to mi chodziło. Chciałam najpierw wyprzedać z szafy to, czego nie noszę (to nadal trwa) i spróbować przez jakiś czas nosić tylko to co mam, przemyśleć w tym czasie, czego rzeczywiście mi brakuje, w czym ze swoich ubrań najbardziej lubię chodzić, a dopiero potem myśleć o zakupach. Chętnie przyjmę wszystkie rady. Może miał_ś podobnie i udało Ci się z tym sobie poradzić? Aktualnie szukam dla siebie na przykład nowych butów na jesień. Co sądzicie o takich botkach na słupku https://exit.art.pl/eleganckie-i-wygodne-botki-na-(...)

1 odpowiedzi

Post napisany przez Mapra 20 marca 2024 12:28

Musisz mieć to, czego używasz. W przypadku Ciebie mogą to być koszule biznesowe, a w moim dodatkowa para spodni dresowych. Jeżeli Ci czegoś będzie brakować to dopiero wtedy dokup, bo może sie okazać że te must have to wcale nie jest taki must.

Jeśli szukalabyś dobrych marek odzieży oraz obuwia, polecam stronę
https://shopngo.pl/

Możesz tutaj poszukać sobie promocji na takie rzeczy w sklepach online :)

Polecamy

Targi Ślubne Wedding 6 MARZEC 2022 - PGE NARODOWY
30.00zł