Czekaj...

Szybkie logowanie

Logowanie standardowe

Tworzenie nowego konta

Prezent na ślub dla kolegi z pracy
Prezent na ślub dla kolegi z pracy
Utworzony przez cmon 25 sierpnia 2023 12:52

Kolega z pracy bierze ślub, firma jest bardzo mała. Wszyscy dostali zaproszenie na wesele, a ja do kościoła. Pracuję krótko bo 3 miesiąc. Żeby nie było - mi to nawet na rękę bo nie lubię wesel  Kwestia jest taka, że na ślubie też mnie nie będzie - z moich przyczyn. Jeszcze nie poinformowałam, że się nie pojawię w kościele. Chcę to zrobić od razu jak dam wcześniej prezent. Wiem, że zawsze jest tzw. "delegacja firmowa" - ale nie tutaj, ponieważ tak jak wspomniałam wszyscy idą na wesele  myślałam, że dam po prostu 100 zł w kopertę i będzie git, ale podpytałam koleżanki i powiedziała, że lepiej w takim razie kupić jakiś prezent. Tylko jaki? Czy rzeczywiście tak będzie lepiej? Lepiej nie dawać tej gotówki? Co sądzicie? Macie może jakiś pomysł jak to ugryźć? Jeżeli prezent to co mogłabym dać?

1 odpowiedzi

Post napisany przez Mapra 28 sierpnia 2023 09:02

Ja bym się dorzuciła do prezentu delegacji firmowej jeśli jakiś wspólny dają i podpisała na kartce. Osobiście bardzo bym nie chciała dostać żadnego z prezentów typu kubki, ręczniki takie rzeczy tylko zagracają mi mieszkanie, bo już mam pokupowane zestawy do kompletu. O ile nie znasz dobrze tych osób i nie wiesz czy lubią takie gadżety czy nie to zdecydowanie bym nie dawała czegoś takiego.
https://studiokawy.pl/sklep/kawa/ Możesz ewentualnie podarować opakowanie aromatycznej kawy - jeśli wiesz, ze znajomy kawę pije, jest to na pewno bezpieczna opcja, 

Polecamy

Targi Ślubne Wedding 6 MARZEC 2022 - PGE NARODOWY
30.00zł