Czekaj...

Szybkie logowanie

Logowanie standardowe

Tworzenie nowego konta

Jak zmienić styl ubierania sie
Jak zmienić styl ubierania sie
Utworzony przez cmon 6 czerwca 2023 08:32

Całe życie kimś się opiekuję, mamą, która już odeszła. Została mi jeszcze Babunia.
Nie zalozylam własnej rodziny tj. w koncu trzeba zacząć wydawać te pieniądze na siebie (a nie umiem).
Po ciezkim poprzednim roku chcialabym w zadbać o siebie i zmienić wizerunek. Chodzi mi o zmianę stylu ubierania.
Zmieniłam już fryzurę na boba (w pracy był szok), umalowac się umiem, udaję się utrzymać wagę, dbam o zdrowie (z tym tez było różnie).
Dziewczyny czy mozecie doradzić od czego zacząć. Czy wchodzic po prostu do tych drogich sklepow, czy zacząć wzorowac sie na kims z inernetu, może jakas stylistka.
Jestem z Warszawy, zawód księgowa. Planuję również zmienić pracę. Chcialam przede wszystkim w pracy wyglądać bardziej profesjonalnie, a odbierana jestem jako taka szara myszka.

1 odpowiedzi

Post napisany przez Mapra 6 czerwca 2023 08:55

Drogie sklepy nic nie dadzą, jeśli nie umiesz łączyć ubrań. Pomyśl o szafie kapsulowej, uniwersalne ubrania, które będą do siebie pasować. Neutralne kolory jako baza, czarna marynarka, spodnie w jakiś pasujących do tego kolorach i np. niebieska bluzka, która będzie pasować do tego, Oczywiście warto jest również kupić uniwersalne obuwie  Polecam szczególnie czółenka, pasują do wielu okazji i są wygodne i stabilne.
https://planetastylu.pl/czolenka-damskie-butami-na(...)

Polecamy

Targi Ślubne Wedding 6 MARZEC 2022 - PGE NARODOWY
30.00zł