Czekaj...

Szybkie logowanie

Logowanie standardowe

Tworzenie nowego konta

odwołąć czy czekać
odwołąć czy czekać
Utworzony przez Nika 1991 23 marca 2020 15:15

mam pytanie, termin ślubu 6 czerwca, zaproszeni goście , opłacone zaliczki ....
co w obecnej sytuacji robić ? czekać jeszcze ? czy już zacząć odwoływać ?

5 odpowiedzi

Post napisany przez panna mloda 23 marca 2020 15:38

Ja absolutnie nie odwołuje - tylko przekładam na późniejszy termin - w naszym przypadku firmy i podwykonawcy są bardzo wyrozumiali i oczywiście przełożyliśmy na wrzesień taj jak nam pasowało i firmą :-) Zaczęliśmy od hotelu- Sali weselnej oczywiście – zespół nie miał wolnej daty – ale zaproponował nam swój zaprzyjaźniony zespół - i zaliczka przeszła – działamy dalej – i jak do tej pory ani złotówki nie straciliśmy – wszystko da się załatwić – bądźcie dobrej myśli

Post napisany przez Załamana Panna Młoda 23 marca 2020 16:04

My ślub i wesele mamy 10.06 narazie nic nie odwołuje, dzisiaj zarezerwowałam wstępnie wrześniowy termin jako alternatywe do tego jak w czerwcu sie nie uda.  Mam taką samą sytację, goście zaproszeni zaliczki wpłacone... 2 lata przygotowań... Ogólnie jestem załamana... ale wiadomo siła wyższa. :(

Post napisany przez Pola 24 marca 2020 12:08

Hej juz pisałam w watko innym - mu nie odwołujemy - przesuwamy termin, dogadujemy sie z podwykonawcami - im tez bardzo zależy - to ich praca i kasa. Zaliczki można odzyskać zadatków nie -tak słyszalam pozdrawiam

Post napisany przez Kasia 18 maja 2020 15:45

Ja też przełożyłam imprezę na wrzesień, żeby nie stracić wszystkich zaliczek. Ale myślę, że to indywidualna sprawa każdej pary 

Post napisany przez Szamanka 23 czerwca 2020 10:33

Przecież można przenieść ślub.. No nie ma co odwoływać..

Polecamy

Targi Ślubne Wedding 6 MARZEC 2022 - PGE NARODOWY
30.00zł