Czekaj...

Szybkie logowanie

Logowanie standardowe

Tworzenie nowego konta

Zabiegi na naczynka w Krakowie
Zabiegi na naczynka w Krakowie
Utworzony przez Juanka 29 grudnia 2021 13:38

Hejka przychodzę z ogromną prośbą. Szukam idealnego kremu nie za miliony tylko pojawia się taki problem, że moja cera ma 3 różne problemy. Jest naczynkowa, ma skłonność do wyprysków i jest wyjałowiona przez stosowanie epiduo,(którego już nie używam). Nie potrafię sama dobrać sobie odpowiedniego kremu przez ilość problemów mojej cery. Potrzebuje czegoś co ją mocno nawilży jednocześnie nie zapychając. 
Chętnie też poczytam o polecanych zabiegach na naczynka w Krakowie

1 odpowiedzi

Post napisany przez talta 30 grudnia 2021 08:18

Sprobuj bielendy professional. Mam cerę naczynkową, z tendencja do łojotokowego zapalenia w okresie jesien- zima. Kupilam ten krem na noc, i jestem bardzo zadowolona. Jestem po laserowym zamykaniu naczynek na wiosnę, to tu dużo nie podpowiem, ale myślę, że spokojnie mogłabyś połączyć sobie ten krem na noc zjakims kremem z ich serii na dzień na naczynka
Bielenda Professional SupremeLab Barrier Renew intensywnie odżywczy krem na noc z ceramidami 50ml.
W Krakowie polecam udanie się do Ego Med Spa: https://ego-medspa.pl/laserowe-zamykanie-naczynek-(...) Na laserowe usuwanie naczynek. Chodziłam i jestem bardzo zadowolona z rezultatu zabiegu.


Polecamy

Targi Ślubne Wedding 6 MARZEC 2022 - PGE NARODOWY
30.00zł