Czekaj...

Szybkie logowanie

Logowanie standardowe

Tworzenie nowego konta

Jak przedłużyć trwałość mani hybrydowego
Jak przedłużyć trwałość mani hybrydowego
Utworzony przez Juanka 27 września 2021 05:17

. Czy macie jeszcze jakieś pomysły jak przedłużyć trwałość mani hybrydowego?

1 odpowiedzi

Post napisany przez cmon 27 września 2021 07:57

Kochane żadna stylizacja czy to hybryda czy tytan czy żel nie będzie się trzymać jeżeli nie weźmiecie pod uwagę użytkowania paznokci że się tak wyraze.Wyobraz sobie swojego paznokcia przed nałożeniem czego kolwiek nawet lakieru?Pamiętasz?w miarę twarde albo lekko słabe z tendencją do rozdwajaniu bądź nie...i teraz tak każda płytka ma swoje właściwości nikt o tym nie mówi ale tak jest bo na paznokcia patrzy się globalnie nie jak na coś twardego przyczepionego do mojego palca tylko globalnie mam tarczycę?mam coś nie tak z hormonami tak ?hormony wpływają na wszystko wszystko w naszym organizmie nawet melatonina wydzielana przez groczol bardzo daleko od paznokci roznosi się po całym ciele i jak mamy jej niedobór to nie śpimy jak nie śpimy to jesteśmy rozdrażnienie jak jesteśmy rozdrażnione rano się ogarniamy wychodzimy do pracy i co?denerwujemy się że autobus nie ten że już spóźnione itd i co ?drapiemy nerwowo coś zupełnie bezodruchowo albo stukamy w kierownice albo coś innego co psuje nasza piękna jeszcze wczorajszą stylizacje bo wolny brzeg już delikatnie się zrypal....zaraz dochodzi trzaśnięcie drzwiami albo jeszcze ten jebany rozporek spodni nie dopięty i nagle trach po pazurach i wysiłku tak jest?
https://www.iwoman.pl/uroda/pielegnacja/jak-przedl(...)
Sporo dobrych porad jest na tej stronie.


Polecamy

Targi Ślubne Wedding 6 MARZEC 2022 - PGE NARODOWY
30.00zł