Czekaj...

Szybkie logowanie

Logowanie standardowe

Tworzenie nowego konta

dermokosmetyki na wypadanie włosów - co sądzicie o delpos
dermokosmetyki na wypadanie włosów - co sądzicie o delpos
Utworzony przez 21 września 2021 13:07

POMOCY!!! Szukam kogos kto posiada ten zestaw i powie mi czy warto w niego inwestowac. Widze ze ma on ciekawy sklad i nawet na grupkach na fejsie pisza ludzie ze sklad ma bardzo dobry ale szukam kogos kto go uzywal i jest w stanie mi powiedziec jak wyglada u niej/niego poprawa bo to jest dla mnie wazne. Jestem w po dosc duzej ilosci zrzuconych kg. Dodam od razu ze moje wyniki sa okay  - robilam morfologie, witaminy itp. Wszystko wyszlo okay. Od czasu jak zrzucilam 12 kg tak pojawil mi sie problem z wlosami.

7 odpowiedzi

Post napisany przez Marry 23 września 2021 15:51

mam go. 
nie wiem jak mam ci pomóc bo nie podałaś żadnych zbytnio pytań.
co dokładnie cię interesuje? tak to ja mogę gadać i gadać, ale co dokładnie chcesz wiedzieć?

Post napisany przez 29 września 2021 15:35

Możesz powiedzieć po jakim czasie zauważyłaś poprawę?
Jakie gdzie go kupowałaś stacjonarnie?
Co ile nakładasz płyn i maskę do włosów?
Naturalne składniki dobrze oczyszczają skórę?
Na jakiej zasadzie to działa że włosy nie wypadają?

Post napisany przez Marry 15 października 2021 13:45

wydaje mi się, że jakoś po 6-7 tygodniach widziałam już takie spore efekty, ale pierwsze pierwsze to tak po około 2 tygodniach codziennego stosowania. zdecydowanie warto zestawowi dać czas by zadziałał. zarówno maskę i płyn nakładam codziennie, bo tak zaleca producent. tego się trzymam i włosy są zdecydowanie w lepszej kondycji, mocniej się trzymają skalpu i wyglądają lepiej.

Post napisany przez maniula 20 października 2021 15:44

Zgadzam sie ze wszystkim bo tez mam Delpos od kilku miesiecy i to juz moje bylo drugie zamowienie i jestem zadowolona z dzialania:)

Post napisany przez 26 października 2021 14:39

Maniula i co na jego temat powiesz? Myslisz ze warto inwestowac? W ogole bardzo dziekuje wszystkim ktorzy sie odezwali tutaj a zwlaszcza dziewczynom co maja te kosmetyki. W ogole skad o nim sie dowiedzialyscie? Ogolnie nigdzie go zbytnio nie ma wiec tym bardziej mnie zastanawia gdzie wy sie o nim dowiedzialyscie? Jeszcze jedna sprawa. Widze ze on niby jest reklamowany jako naturalny. Wiadomo jak tam jest z SLSami, PEGami, sylikonami i parabenami? Znacie sie na skladach by to sprawdzic? Nie ma tych rzeczy tam? Jak to sie na wlosach przedstawia? jakie sa po np umyciu wlosy?

Post napisany przez dizzy 17 grudnia 2021 14:53

inwestuj :) też go mam i uważam, że jest warty swojej ceny. ja się dowiedziałam o nim przypadkowo od koleżanki z pracy, która po porodzie traciła strasznie mocno włosy i nic się jej nie sprawdzało i później poznała delpos i tak już później sama na sobie sprawdzałam. powiedziałam sobie. że kupię jeden zestaw i zobaczę co będzie dalej. jest bardzo dobry, skład bardzo ciekawy i naturalny (wiem, ze cię to interesuje) przez co trochę trzeba nauczyć się go używać, ale jeżeli chodzi o działanie to nic lepszego do tej pory nie znalazłam i nie znałam.

Post napisany przez 21 stycznia 2022 14:51

Odpowiadam po dość długim czasie, ale jednak! W końcu zdecydowałam się kupić Delpos i od jakiegoś półtorej miesiąca korzystam z niego niemal cały czas, Skóra zdecydowanie wydaje się być wzmocniona, bo widzę, że te cebulki się trzymają w niej. Włosy mam średnio/wysokoporowate i u mnie włosy w punkt wyglądają. Włosy są świetliste, lekkie i wyglądają na zdrowe. Ogólnie polecam i... dziękuję :D

Polecamy

Targi Ślubne Wedding 6 MARZEC 2022 - PGE NARODOWY
30.00zł