Czekaj...

Szybkie logowanie

Logowanie standardowe

Tworzenie nowego konta

Co w ramach podziękowania
Co w ramach podziękowania
Utworzony przez Juanka 2 lipca 2021 08:11

Hej przychodzę z pytaniem, jaką macie muzykę na podziękowanie dla rodziców ? Macie jakieś fajne pomysły oprócz „cudownych rodziców mam” ?
Co wręczcie w prezencie ?:)

2 odpowiedzi

Post napisany przez cmon 2 lipca 2021 10:54

U nas od tego się odchodzi i bardzo dobrze, z perspektywy ilości moich wesel to się zaczęło robić nie ciekawe: jaki utwór, w kółko to samo, mama, tata po rozwodzie, kto z kim ma tańczyć a były takie prz ypadki że ojciec nlepełnosprawny co teraz.
Moja wersja jest taka, zapraszam rodziców,prezentacjs podziękowania, toast, gorące brawa i w imieniu rodziców zapraszamy wszystkich gości na parkiet i po problemie. Jak mi kamerzysta dziękował że nie musiał kręcić tego smętnego kułeczka i pogrzebowej miny P młodej i płaczących rodziców.
Jesli chodzi o prezent to najlepszą opcja bedzie podarowanie kosza prezentowego. W którym znajdziesz smakołyki takie jak dobre słodycze czy kawa i herbata. 


https://jaw.pl/2021/06/ekskluzywne-kosze-prezentow(...)

Post napisany przez moniak 25 września 2021 10:10

Ta piosenka jest chyba juz trochę oklepana na podziękowania. Nie wiem czy są jakies inne podobne które słowami pasowały by do okazji. Myślę, ze to moze być każda piosenka albo jakis podkład muzyczny który Wam się dobrze kojarzy. Wasz DJ albo zespół i tak zapowie że będą podziękowania więc każdy na sali będzie wiedział o co chodzi. 

Polecamy

Targi Ślubne Wedding 6 MARZEC 2022 - PGE NARODOWY
30.00zł