Czekaj...

Szybkie logowanie

Logowanie standardowe

Tworzenie nowego konta

Wybór pierścionka zaręczynowego
Wybór pierścionka zaręczynowego
Utworzony przez talta 15 czerwca 2021 10:55

Wybór pierścionka zaręczynowego. Może to mało romantyczne, ale mam wybrać sama  Jak pójdę bez przygotowania, to po prostu wybiorę to, co mi się podoba. A jak to jest z praktycznym noszeniem na co dzień? Na co zwracać uwagę? Dotychczas w zasadzie nie nosiłam pierścionków m.in. ze względu na pracę.

3 odpowiedzi

Post napisany przez cmon 15 czerwca 2021 13:51

Ja powiedziałam mojemu jakie mi się podobają. Nie chciałam właśnie takich wystających oczek tylko coś w rodzaju tego zalinkowanego wyżej z białego i żółtego złota. Mąż sam wybrał i kupił ale znał już mój gust Jestem bardzo zadowolona, zaraz 8 lat po ślubie a ja noszę go zawsze z wyjątkiem przerw w ciążach gdy palce puchły. Musisz po prostu sama przejrzeć sobie poszczególne modele pierścionków i zdecydować sie na cos odpowiedniego dla siebie. Jest ich w sieci wiele.
Od siebie polecam jednak mniejsze sklepy jubilerskie - ceny bywają korzystniejsze niż w dużych sieciach.  Zobacz tutaj https://ergold.pl/78-piersconki-biale-zloto

Post napisany przez 19 sierpnia 2021 11:58

no ja powiedziałam, co mi się podoba i wybrał pod mój gust, nie wiem w sumie czym się kierował. Z pewnością próbą ;)

Post napisany przez Aneta82 16 grudnia 2021 16:26

Patrząc na to jak wiele mamy możliwości w dzisiejszych czasach to wybór pierścionka zaręczynowego może być prawdziwym wyzwaniem. W naszym interesie jest zawsze by zrobić jak największe wrażenie na naszej partnerce oraz wszystkich gościach. Taka wyjątkowa okazją nie zdarza się często więc będzie to swego rodzaju inwestycja długoterminowa. O tym jaki pierścionek zaręczynowy będzie najlepszym wyborem, dowiecie się z tego poradnika - https://www.weselezklasa.pl/poradnik/jaki-pierscio(...) Możemy go dopasować oczywiście w kontekście tego ile chcemy na niego wydać.

Polecamy

Targi Ślubne Wedding 6 MARZEC 2022 - PGE NARODOWY
30.00zł