Czekaj...

Szybkie logowanie

Logowanie standardowe

Tworzenie nowego konta

Robić wesele czy nie?
Robić wesele czy nie?
Utworzony przez Kinia* 29 maja 2020 15:00

Niewiem czy robic wogole przyjęcie weselne.Mam slub na początku lipca.Niby jest mozliwosc wesela ale część moich gosci sie boi i nie przyjda.Czy jest sens robic czy przelozyc?Sam slub bez przyjęcia odpada

5 odpowiedzi

Post napisany przez Pan mlody 30 maja 2020 22:11

Hej,
Wraz z narzeczoną mieliśmy podobny problem. Zdecydowaliśmy się na odwołanie przyjęcia weselnego. Wiązało się to niestety z brakiem zwrotu zaliczki za salę.

Post napisany przez zupazryby12 18 stycznia 2021 13:02

Wydaje mi się, że warto zrobić chociaż małe, skromne przyjęcię, bo przecież, to bardzo wyjątkowy dzień dla Pary Młodej. Ja też miałam skromne wesele w Restauracji Hotel Biały Dom, bo wypadło w takim czasie, ale Ci co byli byli zadowoleni, a przede wszystkim my. 

Post napisany przez moniak 16 maja 2021 09:32

To popularny temat rozmów teraz niestety. Ostatni roik był jaki był. Dużo par poprzekładało wesela ale częśc zdecydowała się właśnie na mniejsze przyjecie. Takie małe wesela też mają swój klimat, jest bardzo kameralnie i rodzinnie. Sama nie wiem, to już indywidualna decyzja :-)

Post napisany przez 19 sierpnia 2021 09:38

robić ;)))

Post napisany przez dżastaa 18 maja 2023 06:48

To już kwestia indywidualna... Zawsze jak nie duże, to można kameralne wesele zrobić i też będzie ok. W  sieci możecie znaleźć inspiracje w  tym zakresie i pomysły. Ja nawet znalazłam tutaj  https://www.studiocollective.pl/auta-do-slubu-krak(...) info - jakie  auto do ślubu Kraków  warto byłoby wybrać?

Polecamy

Targi Ślubne Wedding 6 MARZEC 2022 - PGE NARODOWY
30.00zł