Czekaj...

Szybkie logowanie

Logowanie standardowe

Tworzenie nowego konta

Tabletki Perfect Bust na powiększenie piersi
Tabletki Perfect Bust na powiększenie piersi
Utworzony przez Mapra 16 września 2022 09:08

Czy któraś z Was brała???? Jesteście zadowolone z rezultatów? Bo zastanawiam się czy kupić czy nie. A moze jedynie krem kupić? Tylko czy krem da działanie?

5 odpowiedzi

Post napisany przez cmon 16 września 2022 13:12

Krem raczej nie Ogolnie nie jest zły ale jeśli chcesz liczyć na powiekszenie biustu to powinnaś wypróbowac sobie tabletki bo tylko w zasadzie tabletki są w stanie tak podzialać. Jeśli chodzi o mnie to brałam przez 3 miesiace. Moze nie udało mi sie powiekszyć biustu tak jak w reklamie bo na pewno nie uda się powiekszyć o 3 rozmiary ale jestem zadowolona. Piersi wyglądaja lepiej, są jędrniejsze. Wcześniej stosowałam inne sposoby ale ten jest najlepszy.

Post napisany przez Juanka 19 września 2022 11:28

Ja również je brałam. To drugie tabletki jakie przyjmowałam na powiększenie biustu, wcześniej brałam inne ale perfect bust są lepsze. U mnie biust powiększył się 1 rozmiar.

Post napisany przez Mapra 19 września 2022 13:43

Dziewczyny a jak ich krem? Bo aktualnie używam kremu Eveline do biustu ale nie mogę tutaj napisać, że jestem z niego zadowolona....

Post napisany przez Juanka 20 września 2022 10:09

Krem Eveline lepiej sobie odpuść. I ogolnie to dziwie się trochę, że mogłaś myśleć, ze krem o takim składzie Ci pomoże no i cena... Za 10 zł raczej nie ma oczekiwać czegoś dobrego. Moim zdaniem ten krem powoduje jedynie lekkie uczucie napięcia ale nic poza tym ( miałam go i raczej nie przypadł mi do gustu).
Krem Perfect bust za to używam do teraz. Najlepszy krem jakiego miałam okazję używać. Super nawilża, świetnie ujędrnia oraz poprawia wygląd skóry. Jak na swoją cenę jest również wydajny, wygodnie dawkuje się za pomocą pompki, tak wiec wystarcza na długo.

Post napisany przez kesaya35 18 maja 2023 13:39

Ja stosowałam różne tabletki. Prawie rok walczyłam z różnymi kuracjami również wspomagałam się kremami itp... Z mojego doświadczenia najlepiej spisały się te tabletki z ziołami z Brazylii - Breastfem. Po nich piersi rzeczywiście urosły

Polecamy

Targi Ślubne Wedding 6 MARZEC 2022 - PGE NARODOWY
30.00zł