Czekaj...

Szybkie logowanie

Logowanie standardowe

Tworzenie nowego konta

Maseczki do twarzy
Maseczki do twarzy
Utworzony przez cmon 7 września 2022 09:54

Hej! Jakiś czas temu Ada Grotkowska nagrała film w którym polecała maseczki w płachcie których jest kilkanaście/ kilkadziesiąt w jednym opakowaniu i kosztują ok. 50/100zł . Kojarzycie nazwę tego produktu ? Bo zgubiłam a chciałabym zgłębić temat i ewentualnie zastanowić się nad kupnem Czy to wogóle jest higieniczne ? Ona dobrze się wypowiadała o tych maseczkach

1 odpowiedzi

Post napisany przez Mapra 7 września 2022 11:28

Generalnie ja bym do poleceń Ady podchodziła z ostrożnością. Ja lubię ją jako makijażystkę i często oglądam, ale używanie szczoteczki foreo dwa razy dziennie czy twierdzenie w filmie, że "zimą krem nawilżający sprawia, że woda w skórze zamarza i rozrywa komórki skóry" skutecznie wyleczyły mnie z jej polecajek pielęgnacyjnych. Tym bardziej, że z jej strony nie widać żadnego zażenowania, że opowiada w temacie pierdoły i nie prostuje np potencjalnie niebezpiecznych informacji. W temacie pielęgnacji radzę raczej skupić się na kanałach profesjonalistów, bardzo polecam kanał "sekrety cery" prowadzony przez Panią Anię, wieloletniego kosmetologa. Tutaj znajdziesz informacje poparte doświadczeniem i badaniami a nie jedynie kosmetyki z paczek PR;) o ile się nie mylę to w filmie o pielęgnacji koreańskiej też są przedstawione takie maseczki "w paczce" i tutaj już nie obawiała bym się składu.
Dobrej jakości maseczki oraz akcesoria do ich nakładania znajdziesz obecnie w Cocolita https://www.cocolita.pl/pedzle-5/donegal-pedzel-do(...) Zerklnij sobie. 

Polecamy

Targi Ślubne Wedding 6 MARZEC 2022 - PGE NARODOWY
30.00zł