Czekaj...

Szybkie logowanie

Logowanie standardowe

Tworzenie nowego konta

Prezent ślubny dla koleżanki z pracy
Prezent ślubny dla koleżanki z pracy
Utworzony przez cmon 8 lipca 2022 12:51

Witajcie! Poradźcie, proszę, co dać na prezent ślubny koleżance z pracy. Do tej pory tylko jakiś drobiazg dawałyśmy sobie na urodziny, ale teraz dostałam zaproszenie na ślub. Przyszłego męża na oczy nie widziałam, więc to trochę komplikuje sprawę, bo nie wiem, jakie ma upodobania.
Z góry mówię, że ręczniki odpadają, bo z rozmowy kiedyś tam wyszło, że takowych by nie chciała od nikogo

3 odpowiedzi

Post napisany przez talta 9 lipca 2022 14:32

Myślę, że koperta jest najrozsądniejszym prezentem, Młodzi mogą zbierać np. na wycieczkę, bądź mają inne pomysły. Prawdą jest, że brałam ślub 10 lat temu, ale prezenty są różne, my raczej bardziej cieszyliśmy się z gotówki, bo wykańczaliśmy dom i uzbierana kaska poszła na centralne ogrzewanie, a prezenty które dostaliśmy, szklanki, kieliszki pościel już się zniszczyła, został tylko komplet zastawy stołowej używany na święta, a wielozadaniowy mikser spalił się po 3 miesiącach, a bez paragonu nie poszło na reklamacje. Sami z mężem jak idziemy na wesele to dajemy kopertę i winko lub czekoladki, ewentualnie dobrą kawę: https://studiokawy.pl/pl/c/Kawa-ziarnista/14 W tym sklepie znajdziesz świeżo palone kawy ziarniste.

Post napisany przez Magda80 16 stycznia 2023 16:20

W sumie to ciekawe opcje!

Post napisany przez AgataM 16 stycznia 2023 16:40

Jestem tego samego zdania. Wszystko będzie oczywiście zależało od tego jaki budżet chcemy przeznaczyć na prezent. Inaczej to będzie wyglądało w przypadku koleżanki z pracy, inaczej jak będziemy bliskimi nowożeńców. W dzisiejszych czasach poprzeczka jest zawieszona dosyć wysoko. Wszystko za sprawą mediów społecznościowych gdzie pary lubią się chwalić tym co otrzymali. Jakiś czas temu przeglądam kilka postów w poszukiwaniu inspiracji na prezent. Jednym z lepszych były kołdry z alpaki - https://www.luksusowysen.pl/my-alpaca oceniane jako jeden z bardziej praktycznych i oryginalnych pomysłów. Nie ma chyba nic cenniejszego niż komfortowy sen.

Polecamy

Targi Ślubne Wedding 6 MARZEC 2022 - PGE NARODOWY
30.00zł