Czekaj...

Szybkie logowanie

Logowanie standardowe

Tworzenie nowego konta

Prezent na wieczór panieński
Prezent na wieczór panieński
Utworzony przez Juanka 21 marca 2022 11:58

Hejka dziewczyny, jestem świadkowa i organizuje wieczór panieński. Mam duży problem, bo niezbyt wiem jak on ma wyglądać i nie wiem za bardzo co wypada, a co nie wypada dawać na prezent.

1 odpowiedzi

Post napisany przez cmon 21 marca 2022 12:19

Moj panieński wygladal tak że na umówiona godz przyjechałam do świadkowej mieszkania. Tam były już wszystkie dziewczyny jedzonko alko zabawa. Dostałam zegarek byl też tort.
Po 23 pojechałyśmy do clubu tam była zarezerwowana loża.
Mojej swiadkowej panieński wygladal tak
Ok 12 przyjechał po nią kierowca. Zabrał ją do spa na masaż i zabiegi. Tam zrobili jej też fryzurę i makijaż. W między czasie miała różne zadania np. Zrobić sobie zdj z 3 obcymi mężczyznami..
Po tym kierowca przywiózł ja do restauracji gdzie byłyśmy my. Kelner zaprowadził ją do sali gdzie czekał na nią kieliszek proseco i prezentacja z zdj i filmami z nami. Po prezentacji weszłyśmy my. Jedzonko alko tort. Poznien 2h partybusem Po Warszawie w między czasie wsiadł striptizer. Partybus odwiózł nas do clubu gdzie również czekała loża.
Na prezent dostała zawieszkę do Pandory. Warto jest się również zastanowić nad ładnym szlafroczkiem: https://tutumi.pl/szlafrok-jordan-powder-navy-ecru(...) Tutumi ma sporo fajnych dla niego i dla niej. 

Polecamy

Targi Ślubne Wedding 6 MARZEC 2022 - PGE NARODOWY
30.00zł