Czekaj...

Szybkie logowanie

Logowanie standardowe

Tworzenie nowego konta

Jak rozkręcić swój biznes
Jak rozkręcić swój biznes
Utworzony przez Juanka 17 listopada 2021 12:30

Dziewczyny, nie wiem czy już był temat bo nie mogę w lupce znalezc, mianowicie napiszcie jak rozkręcić pazurkowy biznes? Chodzi mi m.in.: o to jak zdobywalyscie na początku klientki, jakie techniki sprzedazy, promocje, bony itp sie u was najlepiej sprawdzają? Co przyciągnęło do was nowe osoby? Z góry dzięki jestem na początku drogi i każda rada jest dla mnie na wagę złota

3 odpowiedzi

Post napisany przez cmon 18 listopada 2021 06:43

Każdy nowy punkt z tą samą działalnością to konkurencja jakby na to nie patrzeć. Rozwijając swój własny biznes trzeba samemu pomyśleć jak zdobyć klientów na rynku. Czym ich do siebie przyciągnąć. Jak zyskać ich zaufanie. Początki w każdej branży są ciężkie. Zanim zaistnieje się na rynku trzeba liczyć się z kosztami, tym samym mieć zaplecze finansowe. Od razu nikt nie zarabia "godziwych pieniążków" trzeba uzbroić się w cierpliwość. Stara zasada dalej panuje, reklama, a to w różnych formach można zrobić. Głowa do góry, nikt od razu nie był sławny, reklamujcie się na różne sposoby. Możńa przygotować plakaty oraz ulotki. Spróbujcie wejść na swój rynek z czymś czego w waszym regionie brak. Zróbcie rozeznanie w okolicy. Powodzenia w osiąganiu swojego celu.

Post napisany przez dżastaa 29 grudnia 2021 19:08

A czy ktoś z was ma doświadczenie również z firmą https://desto.pl/produkt/ev215b-elektrozawor-odcin(...) ? Pytam, ponieważ potrzebuję kupić  elektrozawór do pary a zauważyłam, że mają tam tego typu rzeczy. Czy warto tam dokonać zakupu?

Post napisany przez Monisia 14 maja 2022 16:29

Dokładnie jest tak jak piszecie. W pierwszej kolejności trzeba zorientować się na co jest zapotrzebowanie na lokalnym rynku. Nie ma raczej sensu otwierać biznesu, którego jest na pęczki. Dobrze jest skorzystać z usług firm zajmujących się analizą rynku bo te informacje mogą być dla nas bezcenne. Musimy także pamiętać o odpowiednim zapleczu oraz byciu mobilnym. Kupowanie nowego samochodu w leasing to jedna z najpopularniejszych opcji. Jeśli chodzi o sprawdzone marki, posiadające atrakcyjne oferty to warto zajrzeć na stronę Renault - https://www.renaultfinansowanie.pl/praktyczne-info(...) Wszystko za sprawą ich profesjonalnego podejścia do tego co robią.

Polecamy

Targi Ślubne Wedding 6 MARZEC 2022 - PGE NARODOWY
30.00zł