Czekaj...

Szybkie logowanie

Logowanie standardowe

Tworzenie nowego konta

Prezenty na święta
Prezenty na święta
Utworzony przez talta 23 listopada 2020 10:19

Powoli zaczynam kompletować prezenty na święta dla rodziny i dla znajomych.
Czy macie jakieś pomysły, co można podarować? 

2 odpowiedzi

Post napisany przez Juanka 23 listopada 2020 11:13

Ja swojemu chłopakowi kolejno kupiłam:
Dzień chłopaka- skarpetki te kolorowe z hm
Urodziny - portfel z witchena
Święta - skarpetki już takie lepsze czarne i płytę która bardzo chciał mieć
Walentynki - rękawiczki i kalendarz z naszymi zdjęciami
Rocznica - kubki z naszymi zdjęciami
W tym roku na dzień chłopaka zabieram go na jego ulubionego burgera, na urodziny kupiłam mu zestaw ciemnych skarpetek z tommyego(?) (polecam je kupować w peek&cloppenburg nawet na necie bo często są promocje na takie zestawy a są z różnych firm) i zrobię mu jego ulubione ciasto w formie tortu i zabiorę go na jego ulubiona pizzę, na święta chce mu kupić grę i jakiś zestaw piw świątecznych
Tacie kupiłam zestaw skarpetek z calvina kleina, wcześniej portfel, na dzień ojca marcepany tak dużo bardzo, mamie na jej urodziny wcześniej książki w tym roku kupiłam zestaw z the body shop, mamie mojego chłopaka kupowałam książki, jego tacie razem z rodzicami kupiliśmy taka skrzynkę grawerowana na piwo z crazyshopu z jego ulubionymi piwami, siostrze paletke
Na następne urodziny tacie kupuje saszetkę z withena bo to 50, mamie jakieś kosmetyki do ciała, a na jej 50 jakiś perfum z chanel lub diora, a na ich 20 rocznice chce kupić ręczniki z grawerem najlepszy tata najlepsza mama w takim przepięknym pudełku tez z crazyshopu
Ja dostawałam nie wymieniając okazji, zestaw z semilca ten dla początkujących z lampa, paletkę, zestaw z the body shop, epeta, naszyjnik, sweter, kilka kart podarunkowych, bransoletkę, pierścionek, koleją paletkę, medalik, kwiaty, poduszkę
Każdy był ucieszony z prezentów ja tez byłam bardzo ucieszona, ale to trzeba wiedzieć co kto lubi i co jest komuś potrzebne

Zerknij sobie w poszukiwaniu prezentu do Ombre https://ombre.pl/ W sklepie jest duży wybór dobrej jakości ubrań. 

Post napisany przez zdr 17 grudnia 2020 07:35

Treść posta:
Jak jest ktoś bliski, kto lubi biżuterię i masz ochotę wydać trochę więcej to ja proponuję złoto - to trochę jak kapitał, w trudnej chwili ktoś będzie mógł to sprzedać. Jeśli jednak nie masz dużych funduszy na taki prezent, zerknij sobie na stronę sklepu Pantofelek  https://pantofelek24.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Domow(...) Aktualnie mają tam niezłe promocje na wygodne kapcie. A jest to prezent praktyczny i na pewno przyda się każdemu. Szczególnie polecam na prezent dla dziadków albo dla rodziców.

Polecamy

Targi Ślubne Wedding 6 MARZEC 2022 - PGE NARODOWY
30.00zł