Czekaj...

Szybkie logowanie

Logowanie standardowe

Tworzenie nowego konta

Prezent na parapetówkę
Prezent na parapetówkę
Utworzony przez talta 22 września 2020 11:34

Jakie macie pomysły na prezenty na parapetówkę? 
Niedługo się wybieram do znajomych i zastanawiam sie co mogłabym im podarować. Chciałabym aby było to coś przydatnego.. Z czego będą zadowoleni. 

6 odpowiedzi

Post napisany przez Beata Obidzińska 22 września 2020 11:39

Ja ostatnio kupiłam na parapetówkę przyjaciółce (mojej świadkowej) - piękną kryształową karafkę ze szklaneczkami 

Post napisany przez Juanka 22 września 2020 12:07

Moi goscie wprost zapytali czego mi potrzeba i dzieki temu uzupelnilam to, czego mi brakuje, a co i tak bym sobie kupila. Dalam im liste z rzeczami w roznych przedzialach cenowych i sobie wybrali na co moga sobie pozwolic. Wszyscy zadowoleni dobra opcja jest tez karta podarunkowa do home and you, ikea albo podobnego sklepu. Wtedy obdarowany wybierze sobie cos pod swoj gust i to czego mu brakuje
Jeśli już jednak chcesz podarowac cos konkretnego to moze niech będzie to komplet porcelany? Zerknij sobie do sklepu Home and Passion.  https://homeandpassion.pl/marki/la-rochere (x2) Znajdziesz tam sporo ładnej porcelany, która będzie bardzo dobrze nadawała sie na prezent na parapetówkę. 

Post napisany przez Julka Malarz 3 października 2020 12:42

Opcji jest wiele Zwykle daje się cos do domu, z drugiej strony czasami można nie mieć pomyslu na to co jest danym osobom potrzebne, co juz posiadają, czego nie maja. Tak więc w takiej sytuacji dobrze jest podarować coś bezpieczniejszego jak
kwiatek doniczkowy
jakiś dobry alkohol
ewentualnie kosz prezentowy ze smakołykami takimi jak dobra kawa czy herbata czy słodycze

Post napisany przez ashley 8 grudnia 2020 14:49

moze jakis drobny gadzet do kuchni, jakis otwieracz do butelek, mozdzierz albo cos?

Post napisany przez cmon 13 kwietnia 2021 14:08

A może kubki Bolesławiec? Ceramika jest ręcznie malowana w mieście Bolesławiec. W dużych miastach można znaleźć ich sklepy stacjonarne, ale jeśli nie masz możliwosci wybrania się do sklepu, polecam przejrzeć sobie sklepy internetowe (w których swoją drogą mozna znaleźć o wiele lepsze promocje niż w stacjonarnych).
Możesz podarować kubeczek, formę do zapiekania jak również komplet talerzy, jeśli chcesz sprezentować coś porządniejszego.

Przy ograniczonych funduszach polecam podarować po prostu jakiś ładny kwiatek doniczkowy. https://andyceramika.pl/kubki  Zerknij sobie tutaj 

Post napisany przez Mapra 16 lutego 2022 09:39

Tak naprawdę dużo zalezy od tego jakimi funduszami dysponujecie oraz ile mozecie wydać na taki prezent. Czasami dobrze jest złożyć się na prezent w kilka osób oraz kupić coś porządniejszego.
Dobrze jest również zorientować się jaki styl urządzenia wnętrza preferuje osoba, której chcemy daną rzeczy sprezentować. Czy woli nowoczesne dodatki, czy może jednak tradycyjne.
https://www.luxuryproducts.pl/ekskluzywne-lampy-do(...)
Piękne ekskluzywne lampy oraz dodatki można znaleźć na przykład w tym sklepie.


Polecamy

Targi Ślubne Wedding 6 MARZEC 2022 - PGE NARODOWY
30.00zł