Czekaj...

Szybkie logowanie

Logowanie standardowe

Tworzenie nowego konta

O czym pamiętac przy planowaniu ślubu/wesela
O czym pamiętac przy planowaniu ślubu/wesela
Utworzony przez talta 1 września 2020 09:05

Jedziemy zamawiać salę. O czym warto pamiętać, na co zwrócić uwagę? Macie jakąś listę rzeczy o które warto zapytać?

7 odpowiedzi

Post napisany przez Juanka 1 września 2020 10:57

Zwróćcie uwagę na to, czy podpisujecie jedna umowę czy kilka (w pierwszej sali był osobny właściciel i osobny kucharz, co się nie sprawdza moim zdaniem).
Dodatkowo co w cenie (łącznie z dekoracją, powitaniem chlebem i szampanem, noclegi, napoje, korkowe i talerzykowe)
I przed wszystkim z kim się kontaktować.
Dodatkowe info: w pierwszej sali mówili że są negocjacje a przy podpisywaniu umowy na nic się nie chcieli zgodzić (nawet jak miało coś być w cenie nie chcieli tego wpisać do umowy). Ostatecznie wybraliśmy sale która dała nam ceny z tego roku (mniejsze niż w przyszlym) i wpisali na nasza prośbę wszystkie warunki, o których była mowa wcześniej).
Jeśli nie masz czasu na takie załatwienia, polecam zastanowić się nad skorzystaniem z usług planowania ślubu i wesela. 

Post napisany przez zupazryby12 18 stycznia 2021 14:00

Kiedy szukałam sali i interesowałam się tym tematem, to zwracałam uwagę przede wszystkim na warunki umowy, cenę i to co wchodzi w jej skład i z kim można się kontaktować w razie potrzeby. I tak zdecydowałam się na sale Restauracja hotel Biały Dom. 

Post napisany przez agma4 29 kwietnia 2021 11:39

Na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://www.kozinski-foto.pl/organizacja-slubu-har(...) . Macie tam bowiem namiar na ciekawy artykuł, gdzie znajdziecie harmonogram organizacji ślubu. Dzięki temu na pewno o niczym nie zapomnicie. Można również skorzystać z rad i wskazówek, które się tam znajdują. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. 

Post napisany przez dżastaa 14 czerwca 2023 09:27

Natomiast jak nie do końca wiecie - jak zorganizować ślub za granicą?  To możecie przykładowo tutaj  https://natorce.com/pl/portfolio/jak-zorganizowac-(...) pozyskać cennych wskazówek oraz inspiracji. Myślę, że warto się z nimi zapoznać, ponieważ  w ten sposób może będzie wam dużo łatwiej zająć się organizacją.

Post napisany przez Mapra 7 listopada 2023 09:11

Ludzie są różni. Gdyby każdego słuchać i brać komentarze do siebie to życia by nie starczyło. Ja już miałam załamke, że po co to wszystko robię ;) na szczęście trafiłam na tak super usługodawców, że planowanie wesela nie było u mnie tak problematyczne jak mi się wczesniej wydawało, ze będzie. Moim zdaniem dużo tutaj zależy od tego, jaka mamy rodzinę. Oboje z mężem mamy raczej mniejsze rodziny tak wiec planowalismy mniejszą imprezę. Mój znajomy jednak zaplanował wesele na ponad 250 zaproszonych osób, spośród których przyjdą niemal wszyscy (jego rodzice mieli sporo rodzeństwa, a to rodzeństwo miało jeszcze dzieci).
Dodam, że możesz na pewno sporo zaoszczędzić na alkoholu, kupując w hurtowniach będzie znacznie taniej :)
https://gpwirk.pl/dlaczego-warto-zamawiac-alkohol-(...)

Post napisany przez NATKAA 14 marca 2024 22:03

Sala to ważna sprawa! Szukamy miejsca na nasze wesele. Ma być niecodziennie, inaczej, swojsko, frywolnie…. Wiem, że sporo wymagam, ale nie chcę się powstrzymywać na siłę w hotelach, gdzie byli wszyscy ci, których stać. Dlatego też zainteresowała mnie Ruchenka, dokładniej Folwark Ruchenka https://folwarkruchenka.pl/ . Wiem, że mają tu również organizować koncerty. Może uda się zrobić 2 w 1 ?

Post napisany przez NATKAA 18 kwietnia 2024 16:32

Mamy wiele kwestii do kontrolowania, Przykładem jest jedzenie, czy wynajęcie sali, ale i zespół muzyczny jest ważny, i dodatkowe atrakcje dla naszych bliskich i znajomych, ale również odpowiedni fotograf, by uwiecznić piękne i niezapomniane chwile. Moim zdaniem jednak przy wyborze studia fotograficznego często się zatrzymujemy i popełniamy błędy. Stąd wiem, że fotograf Dawid Mazur https://dawidmazur.pl/ w pełni będzie odpowiadał Waszym potrzebom. 

Polecamy

Targi Ślubne Wedding 6 MARZEC 2022 - PGE NARODOWY
30.00zł