Czekaj...

Szybkie logowanie

Logowanie standardowe

Tworzenie nowego konta

Okrągłe okulary czy jeszcze modne
Okrągłe okulary czy jeszcze modne
Utworzony przez talta 22 sierpnia 2020 06:44

Jak w temacie. Czy Waszym zdnaiem jeszcze modne sa okrągłe okulary? Pytam się bo zastanawiam sie powaznie czy w nie inwestować czy lepiej sobie odpuscic. 

5 odpowiedzi

Post napisany przez Juanka 24 sierpnia 2020 05:04

MOim zdaniem okulary dobrze jest dobierac nie pod kątem tego czy są modne czy nie, ale pod kątem tego czy pasują do naszej twarzy. I jak w nich wygladamy. To jest wlasnie najwazniejsze a nie to czy akurat są modne czy nie. Sama myślałam, ze nie jest mi ładnie w okrągłych okularach ale któregoś dnia postanowiłam przymierzyć i okazało sie, że okulary bardzo dobrze pasują do mojej twarzy i jest mi w nich  bardzo dobrze :)  Tak wiec jak widzisz różnie z tym bywa. Najlepiej będzie jeśli po prostu wybierzesz się do jakiegoś salonu i poprzymierzasz okulary.  A potem zamówisz przez internet to, co Ci pasuje. 

Post napisany przez 26 sierpnia 2020 11:23

Mam złote koła od jakiś kilku miesięcy i na prawdę sobie chwalę. Są wygodne, ale szkła są większe więc może czasem wyjść dość drożej, ale to zależy od średnicy kółka.

Post napisany przez dizzy 25 września 2020 10:23

a co robicie by sie nie ścierał podkład na nosie?

Post napisany przez cmon 21 lipca 2021 12:35

Trzeba dobrze sobie to miejsce na nosie przypudrować. Może Cię jednak tutaj zmartwię, ale podkład zawsze będzie się ścierał, bez znaczenia co zrobisz. Sama latem noszę kremy cc, które są delikatniejsze niż mocniejsze podklady i moja cera wyglada w nich o wiele lepiej.

Co do tematu to tak - okrągłe okulary są modne, ale nie każdemu pasuja. Sama mierzylam i zdecydoawnie nie sa dla mnie. O wiele lepiej wygladam w modelu Aviator: https://aurum-optics.pl/okulary-przeciwsloneczne Ostatnio zamawiałam sobie je w promocji w Aurum.

Post napisany przez 19 sierpnia 2021 09:54

dobieraj okulary tak, aby były wygodne i żebyś się czuła dobrze, a nie czy modne ;) 

Polecamy

Targi Ślubne Wedding 6 MARZEC 2022 - PGE NARODOWY
30.00zł